Generální partner
Světlý režim
9. srpen 2021

BÉČKO: Hned v úvodu komplikace v podobě porážky ve Frýdlantu

Karvinský rezervní tým nezvládl úvodní duel sezóny a na půdě Frýdlantu nad Ostravicí prohrál 1:2, když navíc v první půli neproměnil Brzóska penaltu.
1. BFK Frýdlant n. Ostravicí
sobota 7.8.2021
2:1
(2:0)

Diváci: 423
MFK Karviná B
Prepsl – Švrček, Marek, Literák, Indra (84. Plucnara) – Škorik, Šafner – Wludyka – Milar (17. Stýskala), Soukup (63. Svatonský), Velička (84. Fromelius).
Ciupa - Hejda, Šindelář, Kokovas, Bielan - Jursa (33. Hrušovský), Buzek (46. Kuča) - Křižák (46. Římánek), Teplan, Brzóska - Zych.
Branky: 21. Velička, 40. Literák - 69. Brzóska
ŽK: Soukup, Indra, Škorik, Prepsl, Wludyka , Svatonský - Římánek
Rozhodčí: Novák

Komentář

Trenér Marek Bielan: „Jsem obrovsky zklamaný. Čekal jsem, že budeme nebezpeční po krajích a ze standardních situací a bylo to naopak. Oba góly jsme inkasovali po standardkách a musím uznat, že domácí vyhráli za nasazení a bojovnost asi zaslouženě, i když remíza by utkání asi slušela víc. Od nás jsem čekal větší dominanci na míči, rychlost a agresivitu. Kluci dřeli, ale tentokrát to nestačil, navíc jsme v prvním poločase zahodili pokutový kop. Nadstandardní výkon podal domácí brankář Prepsl.“


Rozhovory Rozhovory
po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

so 9.10. | redakce

Bohumil Páník: Do konce podzimu chceme z červených zón

Nový karvinský trenér Bohumil Páník se na práci v novém klubu těší. V prvním rozhovoru po svém jmenování do funkce mluvil o tom, jak mu fotbal chyběl, jak se těší na své bývalé svěřence i na práci se zahraničními hráči. Nechyběl ani dotaz na jeho dlouholetého asistenta.

st 29.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Daniel Stropek

Stoper Daniel Stropek momentálně není stoperem, ale středním záložníkem. Jak si zvyká na novou (pro sebe) netypickou pozici? Kdy začínal s fotbalem? Proč se ve čtrnácti rozhodl po příchodu do Prahy pro Slavii? Mluví se ve Slavoji Vyšehrad o oblíbeném seriálu z fotbalového prostředí?

ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo