Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Vítkovice
středa 18.8.2021
0:4
(0:1)

Diváci: 25
MFK Karviná
Foltýn - Ceniga (86. Malina), Třaskalík, Pochopeň, Majchrowski (46. Holub R.) - Pilch (80. Kotula), Buřík, Fulier - Molitorisz (46. Baumgartner), Ryhan, Rohal.
Branky: 16. a 82. Fulier, 50. a 84. Ryhan
Rozhodčí: Wawrzyk

Komentář

Trenéři Petr Němec a Luboš Hubáček: „Začátek utkání jsme nezachytili, domácí si vytvořili dvě až tři šance, ale naštěstí je nedokázali proměnit. Od desáté minuty jsme převzali iniciativu my a snažili se dobývat branku domácích. V 16. minutě se nám to Fulierem podařilo. Do konce prvního poločasu jsme ještě neproměnili tři stoprocentní šance, soupeř už neměl nic. Je škoda neproměněných šancí, protože by bylo po zápase.  Do druhého poločasu domácí vstoupili aktivně s vidinou vyrovnání, naštěstí se nám podařilo přidat druhou branku. Vítkovice však stále hýřily aktivitou a nám se přestala dařit rozehrávka, znervózněli jsme a nahoře jsme neudrželi míče. V závěru jsme rozhodli utkání dvěma úspěšnými brejkovými situacemi. Jsme spokojení s výhrou, ale hlavně s nulou vzadu. A ta by měla být motivací do dalších utkání! Pochvala celému týmu.“

Rozhovory Rozhovory
st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo