Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 14.11.2021
9:1
(0:1)
Bažantnice
Diváci: 35
MFK Havířov
Foltýn - Holub R. (78. Pietraszek), Třaskalík, Pochopeň, Szostek - Wdowik, Ceniga, Fulier (78. Golasowski) - Fukala, Vozák (82. Lipčák), Kocián (78. Szalbot).
Branky: 55. a 60. Vozák, 72. a 85. Szostek, 83. a 88. Wdowik, 54. vl. Tuizal, 59. Kocián, 74. Ceniga - 13. Draxler
Rozhodčí: Matějek

Komentář

Trenéři Petr Němec a Luboš Hubáček: „Do utkání s Havířovem jsme vstoupili lehkovážně a pohodlně. Mysleli jsme si, že se soupeř porazí sám. To se nám vymstilo ve 13. minutě, kdy nám soupeř utekl po levé straně a skóroval. V lehkovážné hře jsme pokračovali - šance jsme si sice vytvářeli, ale jejich zakončení bylo žalostné. Chyběl nám důraz a chytrost v jejich proměňování. V poločasové přestávce bylo důrazné upozornění, že takhle se za karvinský klub nehraje! Od první minuty druhého poločasu začali hráči předvádět diametrálně odlišný výkon. Vytvořili tlak na soupeře, začali hrát ve větším pohybu na méně doteků, z čehož soupeř začal kupit chyby. Havířov si vstřelil vlastní gól na 1:1 a od té doby to byla hra, kterou jsme chtěli praktikovat od úvodu utkání. Šance střídala šanci a soupeř byl rád, že se nakonec skóre zastavilo na jednociferném čísle. Hráče můžeme pochválit opravdu jen za druhý poločas a musí pochopit, že takhle mají hrát od první minuty. To je ta cesta, kterou se mají ubírat a potom na ně budou mít rodiče a trenéři radost se dívat.“

Rozhovory Rozhovory
st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo