Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 14.11.2021
9:1
(0:1)
Bažantnice
Diváci: 35
MFK Havířov
Foltýn - Holub R. (78. Pietraszek), Třaskalík, Pochopeň, Szostek - Wdowik, Ceniga, Fulier (78. Golasowski) - Fukala, Vozák (82. Lipčák), Kocián (78. Szalbot).
Branky: 55. a 60. Vozák, 72. a 85. Szostek, 83. a 88. Wdowik, 54. vl. Tuizal, 59. Kocián, 74. Ceniga - 13. Draxler
Rozhodčí: Matějek

Komentář

Trenéři Petr Němec a Luboš Hubáček: „Do utkání s Havířovem jsme vstoupili lehkovážně a pohodlně. Mysleli jsme si, že se soupeř porazí sám. To se nám vymstilo ve 13. minutě, kdy nám soupeř utekl po levé straně a skóroval. V lehkovážné hře jsme pokračovali - šance jsme si sice vytvářeli, ale jejich zakončení bylo žalostné. Chyběl nám důraz a chytrost v jejich proměňování. V poločasové přestávce bylo důrazné upozornění, že takhle se za karvinský klub nehraje! Od první minuty druhého poločasu začali hráči předvádět diametrálně odlišný výkon. Vytvořili tlak na soupeře, začali hrát ve větším pohybu na méně doteků, z čehož soupeř začal kupit chyby. Havířov si vstřelil vlastní gól na 1:1 a od té doby to byla hra, kterou jsme chtěli praktikovat od úvodu utkání. Šance střídala šanci a soupeř byl rád, že se nakonec skóre zastavilo na jednociferném čísle. Hráče můžeme pochválit opravdu jen za druhý poločas a musí pochopit, že takhle mají hrát od první minuty. To je ta cesta, kterou se mají ubírat a potom na ně budou mít rodiče a trenéři radost se dívat.“

Rozhovory Rozhovory
út 9.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Hejdušek

Ve velkém rozhovoru prozradil nový trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek mnoho zajímavého. Řeč přišla na nově se budující tým, na jeho aktivní kariéru, kterou si okořenil třeba angažmá v Lotyšsku, i na jeho aktivitu na sociálních sítích či kšiltovku, v které ho fanoušci mohou vídat během tréninků i zápasů.

čt 28.7. | redakce

Lubomír Vlk: Z fotbalu chceme mít spolu s fanoušky zase radost! Cílem je postup

Sportovní ředitel Lubomír Vlk dva dny před začátkem nové sezóny přiznal, že skládat po sestupu téměř nový tým bylo hodně obtížné. Zároveň je však přesvědčený, že atmosféra v „nové“ kabině je pozitivní. Před startem F:NL mluvil o ambicích, kádru, favoritech nového ročníku a fanoušcích – věří, že si cestu na stadion najdou.

st 27.7. | redakce

Tomáš Hejdušek: Hráči jsou odhodlaní a nachystání na sobotní start!

S hlavním trenérem MFK byla čtyři dny před zahájením nové sezóny na kameru probrána uplynulá příprava, změny v kádru, výhled do nové sezóny a první soupeř - už v sobotu hrají jeho svěřenci v Třinci! Prozradil také, kdo bude kapitánem týmu...

ne 24.7. | redakce

Dávid Krčík: Ne každému se podaří být v jednom týmu se sourozencem

Stoper Dávid Krčík odehrál v generálce proti Baníku celý druhý poločas. Byly to pro něj první minuty v karvinském dresu po přestupu z Liptovského Mikuláše. V rozhovoru promluvil nejen o prvním zápase, ale i o tom, jak mu starší bratr Adam vychválil klub. Mluvil také o Jihlavě, kde strávil posledního půl roku a vstřelil čtyři góly.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná