Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
Přerov
sobota 14.8.2021
3:2
(1:1)

Diváci: 50
MFK Karviná
Foltýn - Ceniga, Třaskalík, Pochopeň, Majchrowski (75. Poruba) - Szalbot, Buřík, Pilch (65. Pecold) - Molitorisz, Ryhan, Kotula (60. Pastrňák).
Branky: 59. a 65. Cetkovský, 4. Verbich - 32. Szalbot, 50. Molitorisz
Rozhodčí: Mikulášek

Komentář

Trenér Petr Němec: „V týdnu před utkáním jsme řešili zraněné hráče, navíc dva odjeli na dovolenou. Proto jsme k utkání do Přerova odjížděli v očekávání, jestli utkání zvládneme. A musím říct, že jsme jej zvládli. Výsledek sice tomu neodpovídá, ale co se týče hry, přístupu a plnění úkolů, tak s tím jsem spokojený. Po celé utkání jsme byli lepším týmem, ale srazily nás individuální chyby, což nás provázelo celou letní přípravu. V prvním poločase jsme si vytvořili ještě dvě výborné příležitosti. V druhém poločase jsme utkání otočili a po vedoucí brance jsme měli dvě výborné příležitosti k navýšení skóre. Jenže domácí za šest minut  získali vedení zpět. Potom jsme se snažili utkání aspoň zremizovat, ale to se nám už nepovedlo. Přerov bude patřit k týmům na špici tabulky, proto je to motivující do další práce. I přes prohru chci hráče pochválit a poděkovat. Makali a určitě chtěli vyhrát, ale tentokrát se to nepovedlo.“

Rozhovory Rozhovory
st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo