Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
Přerov
sobota 14.8.2021
3:2
(1:1)

Diváci: 50
MFK Karviná
Foltýn - Ceniga, Třaskalík, Pochopeň, Majchrowski (75. Poruba) - Szalbot, Buřík, Pilch (65. Pecold) - Molitorisz, Ryhan, Kotula (60. Pastrňák).
Branky: 59. a 65. Cetkovský, 4. Verbich - 32. Szalbot, 50. Molitorisz
Rozhodčí: Mikulášek

Komentář

Trenér Petr Němec: „V týdnu před utkáním jsme řešili zraněné hráče, navíc dva odjeli na dovolenou. Proto jsme k utkání do Přerova odjížděli v očekávání, jestli utkání zvládneme. A musím říct, že jsme jej zvládli. Výsledek sice tomu neodpovídá, ale co se týče hry, přístupu a plnění úkolů, tak s tím jsem spokojený. Po celé utkání jsme byli lepším týmem, ale srazily nás individuální chyby, což nás provázelo celou letní přípravu. V prvním poločase jsme si vytvořili ještě dvě výborné příležitosti. V druhém poločase jsme utkání otočili a po vedoucí brance jsme měli dvě výborné příležitosti k navýšení skóre. Jenže domácí za šest minut  získali vedení zpět. Potom jsme se snažili utkání aspoň zremizovat, ale to se nám už nepovedlo. Přerov bude patřit k týmům na špici tabulky, proto je to motivující do další práce. I přes prohru chci hráče pochválit a poděkovat. Makali a určitě chtěli vyhrát, ale tentokrát se to nepovedlo.“

Rozhovory Rozhovory
st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo