Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
Přerov
sobota 14.8.2021
3:2
(1:1)

Diváci: 50
MFK Karviná
Foltýn - Ceniga, Třaskalík, Pochopeň, Majchrowski (75. Poruba) - Szalbot, Buřík, Pilch (65. Pecold) - Molitorisz, Ryhan, Kotula (60. Pastrňák).
Branky: 59. a 65. Cetkovský, 4. Verbich - 32. Szalbot, 50. Molitorisz
Rozhodčí: Mikulášek

Komentář

Trenér Petr Němec: „V týdnu před utkáním jsme řešili zraněné hráče, navíc dva odjeli na dovolenou. Proto jsme k utkání do Přerova odjížděli v očekávání, jestli utkání zvládneme. A musím říct, že jsme jej zvládli. Výsledek sice tomu neodpovídá, ale co se týče hry, přístupu a plnění úkolů, tak s tím jsem spokojený. Po celé utkání jsme byli lepším týmem, ale srazily nás individuální chyby, což nás provázelo celou letní přípravu. V prvním poločase jsme si vytvořili ještě dvě výborné příležitosti. V druhém poločase jsme utkání otočili a po vedoucí brance jsme měli dvě výborné příležitosti k navýšení skóre. Jenže domácí za šest minut  získali vedení zpět. Potom jsme se snažili utkání aspoň zremizovat, ale to se nám už nepovedlo. Přerov bude patřit k týmům na špici tabulky, proto je to motivující do další práce. I přes prohru chci hráče pochválit a poděkovat. Makali a určitě chtěli vyhrát, ale tentokrát se to nepovedlo.“

Rozhovory Rozhovory
út 9.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Hejdušek

Ve velkém rozhovoru prozradil nový trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek mnoho zajímavého. Řeč přišla na nově se budující tým, na jeho aktivní kariéru, kterou si okořenil třeba angažmá v Lotyšsku, i na jeho aktivitu na sociálních sítích či kšiltovku, v které ho fanoušci mohou vídat během tréninků i zápasů.

čt 28.7. | redakce

Lubomír Vlk: Z fotbalu chceme mít spolu s fanoušky zase radost! Cílem je postup

Sportovní ředitel Lubomír Vlk dva dny před začátkem nové sezóny přiznal, že skládat po sestupu téměř nový tým bylo hodně obtížné. Zároveň je však přesvědčený, že atmosféra v „nové“ kabině je pozitivní. Před startem F:NL mluvil o ambicích, kádru, favoritech nového ročníku a fanoušcích – věří, že si cestu na stadion najdou.

st 27.7. | redakce

Tomáš Hejdušek: Hráči jsou odhodlaní a nachystání na sobotní start!

S hlavním trenérem MFK byla čtyři dny před zahájením nové sezóny na kameru probrána uplynulá příprava, změny v kádru, výhled do nové sezóny a první soupeř - už v sobotu hrají jeho svěřenci v Třinci! Prozradil také, kdo bude kapitánem týmu...

ne 24.7. | redakce

Dávid Krčík: Ne každému se podaří být v jednom týmu se sourozencem

Stoper Dávid Krčík odehrál v generálce proti Baníku celý druhý poločas. Byly to pro něj první minuty v karvinském dresu po přestupu z Liptovského Mikuláše. V rozhovoru promluvil nejen o prvním zápase, ale i o tom, jak mu starší bratr Adam vychválil klub. Mluvil také o Jihlavě, kde strávil posledního půl roku a vstřelil čtyři góly.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná