Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 22.8.2021
1:4
(1:2)
Bažantnice
Diváci: 35
1. SK Prostějov
Foltýn - Ceniga (46. Holub R.), Třaskalík, Pochopeň, Majchrowski (46. Vozák) - Kotula, Buřík, Pilch (61. Holub J.) - Pastrňák (61. Malina), Ryhan, Rohal.
Branky: 17. Ryhan - 17. Čermák, 27. Karásek, 60. Vogl, 90. Kovalský
Rozhodčí: Dytková

Komentář

Trenéři Petr Němec a Luboš Hubáček: „Chtěli jsme navázat na středeční vítězství ve Vítkovicích a zúročit vítěznou náladu. Utkání jsme začali dobře, měli jsme tři náznaky šancí. Soupeř skóroval po trestném kopu, kdy se rozestoupila zeď. Nám se naštěstí podařilo hned z rozehrávky vyrovnat. Čekal jsem, že nás to víc nakopne, ale opak byl pravdou. Soupeř praktikoval obrovsky náročný styl, kdy nás neustále presoval a nedal nám ani milimetr prostoru. Po konci utkání za to byl odměněn výhrou. Naopak nám potom nevycházelo nic - nastřelený hráč na brankové čáře, tyč, chyba brankáře, kterou jsme nepotrestali… Prostě utkání, kdy nám nic nejde a soupeř nás trestal za cokoliv. Chybí nám větší důraz v obou pokutových územích. Je třeba začít poctivě pracovat a připravit se na další utkání. Tentokrát není za co chválit.“

Rozhovory Rozhovory
st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo