Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 22.8.2021
1:4
(1:2)
Bažantnice
Diváci: 35
1. SK Prostějov
Foltýn - Ceniga (46. Holub R.), Třaskalík, Pochopeň, Majchrowski (46. Vozák) - Kotula, Buřík, Pilch (61. Holub J.) - Pastrňák (61. Malina), Ryhan, Rohal.
Branky: 17. Ryhan - 17. Čermák, 27. Karásek, 60. Vogl, 90. Kovalský
Rozhodčí: Dytková

Komentář

Trenéři Petr Němec a Luboš Hubáček: „Chtěli jsme navázat na středeční vítězství ve Vítkovicích a zúročit vítěznou náladu. Utkání jsme začali dobře, měli jsme tři náznaky šancí. Soupeř skóroval po trestném kopu, kdy se rozestoupila zeď. Nám se naštěstí podařilo hned z rozehrávky vyrovnat. Čekal jsem, že nás to víc nakopne, ale opak byl pravdou. Soupeř praktikoval obrovsky náročný styl, kdy nás neustále presoval a nedal nám ani milimetr prostoru. Po konci utkání za to byl odměněn výhrou. Naopak nám potom nevycházelo nic - nastřelený hráč na brankové čáře, tyč, chyba brankáře, kterou jsme nepotrestali… Prostě utkání, kdy nám nic nejde a soupeř nás trestal za cokoliv. Chybí nám větší důraz v obou pokutových územích. Je třeba začít poctivě pracovat a připravit se na další utkání. Tentokrát není za co chválit.“

Rozhovory Rozhovory
út 9.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Hejdušek

Ve velkém rozhovoru prozradil nový trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek mnoho zajímavého. Řeč přišla na nově se budující tým, na jeho aktivní kariéru, kterou si okořenil třeba angažmá v Lotyšsku, i na jeho aktivitu na sociálních sítích či kšiltovku, v které ho fanoušci mohou vídat během tréninků i zápasů.

čt 28.7. | redakce

Lubomír Vlk: Z fotbalu chceme mít spolu s fanoušky zase radost! Cílem je postup

Sportovní ředitel Lubomír Vlk dva dny před začátkem nové sezóny přiznal, že skládat po sestupu téměř nový tým bylo hodně obtížné. Zároveň je však přesvědčený, že atmosféra v „nové“ kabině je pozitivní. Před startem F:NL mluvil o ambicích, kádru, favoritech nového ročníku a fanoušcích – věří, že si cestu na stadion najdou.

st 27.7. | redakce

Tomáš Hejdušek: Hráči jsou odhodlaní a nachystání na sobotní start!

S hlavním trenérem MFK byla čtyři dny před zahájením nové sezóny na kameru probrána uplynulá příprava, změny v kádru, výhled do nové sezóny a první soupeř - už v sobotu hrají jeho svěřenci v Třinci! Prozradil také, kdo bude kapitánem týmu...

ne 24.7. | redakce

Dávid Krčík: Ne každému se podaří být v jednom týmu se sourozencem

Stoper Dávid Krčík odehrál v generálce proti Baníku celý druhý poločas. Byly to pro něj první minuty v karvinském dresu po přestupu z Liptovského Mikuláše. V rozhovoru promluvil nejen o prvním zápase, ale i o tom, jak mu starší bratr Adam vychválil klub. Mluvil také o Jihlavě, kde strávil posledního půl roku a vstřelil čtyři góly.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná