Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FK Třinec B
neděle 29.8.2021
2:0
(1:0)

Diváci: 50
MFK Karviná
Foltýn - Pochopeň, Třaskalík, Volný, Majchrowski (46. Hruška) - Wdowik, Buřík, Šilák (62. Šurik) - Malina, Pilch (83. Poruba), Kotula (46. Kubišta).
Branky: 21. Kadura, 81. Nieslanik
Rozhodčí: Žurovec

Komentář

Trenéři Petr Němec a Luboš Hubáček: „Tentokrát začnu trochu jinak. Už od prvního utkání řešíme počet hráčů - zranění, nemoci, očkování a dovolené. I do Třince jsme odjížděli v počtu minus sedm hráčů. Ale i přesto jsme v prvním poločase hráli velice dobře. Byli jsme silnější na míči, vytvářeli si šance, ale proměnit je bylo problém. Zlomový bod tohoto utkání byla první obdržená branka. Od této chvíle jsme už nebyli tak silní, ale poločas jsme dohráli dobře. Do druhého poločasu jsme prostřídali a chtěli výsledek otočit. V úvodu nás podržel dvěma zákroky Foltýn. Hra už ale nebyla v našem podání taková jako v prvním poločase. Přesto jsme si šance na skórování vytvořili, ale ty měli i domácí. Ke konci utkání domácí Třinec přidal z brejku druhou branku a vítězství už udržel. Hráčům nemáme, co se týče bojovnosti, co vytknout. Sráží nás ale neproměňování brankových příležitosti, tam nám chybí větší důraz a chtění.“

Rozhovory Rozhovory
út 9.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Hejdušek

Ve velkém rozhovoru prozradil nový trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek mnoho zajímavého. Řeč přišla na nově se budující tým, na jeho aktivní kariéru, kterou si okořenil třeba angažmá v Lotyšsku, i na jeho aktivitu na sociálních sítích či kšiltovku, v které ho fanoušci mohou vídat během tréninků i zápasů.

čt 28.7. | redakce

Lubomír Vlk: Z fotbalu chceme mít spolu s fanoušky zase radost! Cílem je postup

Sportovní ředitel Lubomír Vlk dva dny před začátkem nové sezóny přiznal, že skládat po sestupu téměř nový tým bylo hodně obtížné. Zároveň je však přesvědčený, že atmosféra v „nové“ kabině je pozitivní. Před startem F:NL mluvil o ambicích, kádru, favoritech nového ročníku a fanoušcích – věří, že si cestu na stadion najdou.

st 27.7. | redakce

Tomáš Hejdušek: Hráči jsou odhodlaní a nachystání na sobotní start!

S hlavním trenérem MFK byla čtyři dny před zahájením nové sezóny na kameru probrána uplynulá příprava, změny v kádru, výhled do nové sezóny a první soupeř - už v sobotu hrají jeho svěřenci v Třinci! Prozradil také, kdo bude kapitánem týmu...

ne 24.7. | redakce

Dávid Krčík: Ne každému se podaří být v jednom týmu se sourozencem

Stoper Dávid Krčík odehrál v generálce proti Baníku celý druhý poločas. Byly to pro něj první minuty v karvinském dresu po přestupu z Liptovského Mikuláše. V rozhovoru promluvil nejen o prvním zápase, ale i o tom, jak mu starší bratr Adam vychválil klub. Mluvil také o Jihlavě, kde strávil posledního půl roku a vstřelil čtyři góly.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná