Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FK Třinec B
neděle 29.8.2021
2:0
(1:0)

Diváci: 50
MFK Karviná
Foltýn - Pochopeň, Třaskalík, Volný, Majchrowski (46. Hruška) - Wdowik, Buřík, Šilák (62. Šurik) - Malina, Pilch (83. Poruba), Kotula (46. Kubišta).
Branky: 21. Kadura, 81. Nieslanik
Rozhodčí: Žurovec

Komentář

Trenéři Petr Němec a Luboš Hubáček: „Tentokrát začnu trochu jinak. Už od prvního utkání řešíme počet hráčů - zranění, nemoci, očkování a dovolené. I do Třince jsme odjížděli v počtu minus sedm hráčů. Ale i přesto jsme v prvním poločase hráli velice dobře. Byli jsme silnější na míči, vytvářeli si šance, ale proměnit je bylo problém. Zlomový bod tohoto utkání byla první obdržená branka. Od této chvíle jsme už nebyli tak silní, ale poločas jsme dohráli dobře. Do druhého poločasu jsme prostřídali a chtěli výsledek otočit. V úvodu nás podržel dvěma zákroky Foltýn. Hra už ale nebyla v našem podání taková jako v prvním poločase. Přesto jsme si šance na skórování vytvořili, ale ty měli i domácí. Ke konci utkání domácí Třinec přidal z brejku druhou branku a vítězství už udržel. Hráčům nemáme, co se týče bojovnosti, co vytknout. Sráží nás ale neproměňování brankových příležitosti, tam nám chybí větší důraz a chtění.“

Rozhovory Rozhovory
st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo