Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 5.9.2021
5:0
(4:0)
Bažantnice
Diváci: 44
FC Vsetín
Lipčák - Pochopeň, Třaskalík, Volný, Majchrowski (74. Szalbot) - Ryhan, Buřík - Kotula (66. Malina), Poruba (66. Pilch), Vraj - Vozák (79. Pietraszek).
Branky: 41. a 43. Vraj, 3. Vozák, 32. Di Maio vl., 57. Ryhan
Rozhodčí: Lukašík

Komentář

Trenéři Petr Němec a Luboš Hubáček: „V utkání jsme chtěli odčinit prohry z Třince a doma s Prostějovem, což se nám podařilo. Skóre mohlo být daleko vyšší, spousta šancí v prvním poločase zůstala nevyužita. Opravdu jsme hráli dobře a první poločas byl v naši režii. V druhém poločase jsme chtěli pokračovat ve výkonu z prvního, což jsme potvrdili pátou brankou. Poté jsme chtěli dát příležitost i ostatním hráčům. V tu chvíli se, ale obraz hry změnil a soupeř si vytvořil tři velice slibné šance ke skórování. Ale přesto jsme si i my vytvořili čtyři velmi dobré příležitosti, které na obou stranách zůstaly nevyužity. Můžeme být spokojeni hlavně s výsledkem - pět branek a nula vzadu. Na výkonu bychom našli chyby, ale je třeba kluky pochválit, že obrovsky chtěli a snad navážou na vítězství v dalším utkání.“

Rozhovory Rozhovory
út 9.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Hejdušek

Ve velkém rozhovoru prozradil nový trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek mnoho zajímavého. Řeč přišla na nově se budující tým, na jeho aktivní kariéru, kterou si okořenil třeba angažmá v Lotyšsku, i na jeho aktivitu na sociálních sítích či kšiltovku, v které ho fanoušci mohou vídat během tréninků i zápasů.

čt 28.7. | redakce

Lubomír Vlk: Z fotbalu chceme mít spolu s fanoušky zase radost! Cílem je postup

Sportovní ředitel Lubomír Vlk dva dny před začátkem nové sezóny přiznal, že skládat po sestupu téměř nový tým bylo hodně obtížné. Zároveň je však přesvědčený, že atmosféra v „nové“ kabině je pozitivní. Před startem F:NL mluvil o ambicích, kádru, favoritech nového ročníku a fanoušcích – věří, že si cestu na stadion najdou.

st 27.7. | redakce

Tomáš Hejdušek: Hráči jsou odhodlaní a nachystání na sobotní start!

S hlavním trenérem MFK byla čtyři dny před zahájením nové sezóny na kameru probrána uplynulá příprava, změny v kádru, výhled do nové sezóny a první soupeř - už v sobotu hrají jeho svěřenci v Třinci! Prozradil také, kdo bude kapitánem týmu...

ne 24.7. | redakce

Dávid Krčík: Ne každému se podaří být v jednom týmu se sourozencem

Stoper Dávid Krčík odehrál v generálce proti Baníku celý druhý poločas. Byly to pro něj první minuty v karvinském dresu po přestupu z Liptovského Mikuláše. V rozhovoru promluvil nejen o prvním zápase, ale i o tom, jak mu starší bratr Adam vychválil klub. Mluvil také o Jihlavě, kde strávil posledního půl roku a vstřelil čtyři góly.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná