Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 5.9.2021
5:0
(4:0)
Bažantnice
Diváci: 44
FC Vsetín
Lipčák - Pochopeň, Třaskalík, Volný, Majchrowski (74. Szalbot) - Ryhan, Buřík - Kotula (66. Malina), Poruba (66. Pilch), Vraj - Vozák (79. Pietraszek).
Branky: 41. a 43. Vraj, 3. Vozák, 32. Di Maio vl., 57. Ryhan
Rozhodčí: Lukašík

Komentář

Trenéři Petr Němec a Luboš Hubáček: „V utkání jsme chtěli odčinit prohry z Třince a doma s Prostějovem, což se nám podařilo. Skóre mohlo být daleko vyšší, spousta šancí v prvním poločase zůstala nevyužita. Opravdu jsme hráli dobře a první poločas byl v naši režii. V druhém poločase jsme chtěli pokračovat ve výkonu z prvního, což jsme potvrdili pátou brankou. Poté jsme chtěli dát příležitost i ostatním hráčům. V tu chvíli se, ale obraz hry změnil a soupeř si vytvořil tři velice slibné šance ke skórování. Ale přesto jsme si i my vytvořili čtyři velmi dobré příležitosti, které na obou stranách zůstaly nevyužity. Můžeme být spokojeni hlavně s výsledkem - pět branek a nula vzadu. Na výkonu bychom našli chyby, ale je třeba kluky pochválit, že obrovsky chtěli a snad navážou na vítězství v dalším utkání.“

Rozhovory Rozhovory
st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo