Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FK Nový Jičín
neděle 12.9.2021
4:3
(3:2)

Diváci: 83
MFK Karviná
Lipčák - Pochopeň (46. Holub R.), Třaskalík, Volný, Majchrowski - Buřík (46. Wdowik), Ryhan (19. Fulier) - Kotula (82. Pietraszek), Poruba (73. Szalbot), Kocián - Vozák.
Branky: 7. a 30. Rajskup, 1. Balhárek, 80. Cacek - 18. Kotula, 43. Třaskalík, 48. Vozák
Rozhodčí: Volek

Komentář

Trenéři Petr Němec a Luboš Hubáček: „Utkání v Novém Jičíně jsme i přes veškeré upozorňování v úvodu vůbec nezvládli - po čtvrthodině domácí vedli 3:0, což byl totálně zpackaný úvod. Naštěstí jsme dali kontaktní branku a v závěru poločasu snížili na jednobrankový rozdíl. Přesto jsme měli tak pět výborných brankových příležitostí. Vstup do druhého poločasu nám vyšel a na ukazateli skóre svítila remíza. Od této chvíle to byl festival zahozených brankových příležitostí a individuálních řešení těchto příležitostí. A asi i proto jsme si štěstí unavili, protože domácí v závěru z ojedinělého nákopu dali opět vedoucí branku. Přesto jsme mohli sahat po remíze. Vozák v poslední minutě obelstil stopera domácích a běžel sám na brankáře, kterého si obhodil a ten jej klasicky řečeno sestřelil. K údivu nás všech rozhodčího píšťalka zůstala němá a navíc jsme zraněného hráče museli ošetřovat! Jediné plus tohoto utkání je, že jsme dokázali vrátit do utkání a z :3 srovnali na 3:3. K utkání jsem velice kritický, protože tak zaspat úvod je trestuhodné a hráči by si měli uvědomit, že se musí soustředit a hrát od první minuty. Toto je neomluvitelné!“

Rozhovory Rozhovory
st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo