Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FK Nový Jičín
neděle 12.9.2021
4:3
(3:2)

Diváci: 83
MFK Karviná
Lipčák - Pochopeň (46. Holub R.), Třaskalík, Volný, Majchrowski - Buřík (46. Wdowik), Ryhan (19. Fulier) - Kotula (82. Pietraszek), Poruba (73. Szalbot), Kocián - Vozák.
Branky: 7. a 30. Rajskup, 1. Balhárek, 80. Cacek - 18. Kotula, 43. Třaskalík, 48. Vozák
Rozhodčí: Volek

Komentář

Trenéři Petr Němec a Luboš Hubáček: „Utkání v Novém Jičíně jsme i přes veškeré upozorňování v úvodu vůbec nezvládli - po čtvrthodině domácí vedli 3:0, což byl totálně zpackaný úvod. Naštěstí jsme dali kontaktní branku a v závěru poločasu snížili na jednobrankový rozdíl. Přesto jsme měli tak pět výborných brankových příležitostí. Vstup do druhého poločasu nám vyšel a na ukazateli skóre svítila remíza. Od této chvíle to byl festival zahozených brankových příležitostí a individuálních řešení těchto příležitostí. A asi i proto jsme si štěstí unavili, protože domácí v závěru z ojedinělého nákopu dali opět vedoucí branku. Přesto jsme mohli sahat po remíze. Vozák v poslední minutě obelstil stopera domácích a běžel sám na brankáře, kterého si obhodil a ten jej klasicky řečeno sestřelil. K údivu nás všech rozhodčího píšťalka zůstala němá a navíc jsme zraněného hráče museli ošetřovat! Jediné plus tohoto utkání je, že jsme dokázali vrátit do utkání a z :3 srovnali na 3:3. K utkání jsem velice kritický, protože tak zaspat úvod je trestuhodné a hráči by si měli uvědomit, že se musí soustředit a hrát od první minuty. Toto je neomluvitelné!“

Rozhovory Rozhovory
út 9.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Hejdušek

Ve velkém rozhovoru prozradil nový trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek mnoho zajímavého. Řeč přišla na nově se budující tým, na jeho aktivní kariéru, kterou si okořenil třeba angažmá v Lotyšsku, i na jeho aktivitu na sociálních sítích či kšiltovku, v které ho fanoušci mohou vídat během tréninků i zápasů.

čt 28.7. | redakce

Lubomír Vlk: Z fotbalu chceme mít spolu s fanoušky zase radost! Cílem je postup

Sportovní ředitel Lubomír Vlk dva dny před začátkem nové sezóny přiznal, že skládat po sestupu téměř nový tým bylo hodně obtížné. Zároveň je však přesvědčený, že atmosféra v „nové“ kabině je pozitivní. Před startem F:NL mluvil o ambicích, kádru, favoritech nového ročníku a fanoušcích – věří, že si cestu na stadion najdou.

st 27.7. | redakce

Tomáš Hejdušek: Hráči jsou odhodlaní a nachystání na sobotní start!

S hlavním trenérem MFK byla čtyři dny před zahájením nové sezóny na kameru probrána uplynulá příprava, změny v kádru, výhled do nové sezóny a první soupeř - už v sobotu hrají jeho svěřenci v Třinci! Prozradil také, kdo bude kapitánem týmu...

ne 24.7. | redakce

Dávid Krčík: Ne každému se podaří být v jednom týmu se sourozencem

Stoper Dávid Krčík odehrál v generálce proti Baníku celý druhý poločas. Byly to pro něj první minuty v karvinském dresu po přestupu z Liptovského Mikuláše. V rozhovoru promluvil nejen o prvním zápase, ale i o tom, jak mu starší bratr Adam vychválil klub. Mluvil také o Jihlavě, kde strávil posledního půl roku a vstřelil čtyři góly.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná