Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
pátek 17.9.2021
8:0
(2:0)
Bažantnice
Diváci: 100
MFK Frýdek-Místek B
Lipčák (75. Foltýn) - Pochopeň, Třaskalík, Volný, Holub R.- Buřík, Fulier (67. Wdowik) - Kotula (46. Rohal), Poruba (46. Ryhan), Kocián (67. Malina) - Vozák.
Branky: 13., 39. a 63. Kocián, 65., 68. a 71. Vozák, 47. Fulier, 80. Ryhan
Rozhodčí: Krupa

Komentář

Trenéři Petr Němec a Luboš Hubáček: „Utkání s Frýdkem jsme chtěli po předchozí prohře v Novém Jičíně zvládnout. A od toho se také odvíjela hra v prvním poločase - byla plná nepřesností, kluky svazovala nervozita, že utkání chtějí zvládnout. První branku jsme dali sice již ve 13. minutě, ale vzápětí nás po chybě obou stoperů podržel brankář Lipčák. V závěru jsme dali druhou branku po nádherné kombinaci. Do druhého poločasu jsme udělali dvě změny a změnili rozestavení. Vstup do druhého poločasu nám vyšel výborně - první minuta a třetí branka. Od této chvíle to z nás spadlo a byl to festival proměněných i neproměněných brankových příležitostí. Krásné na tom je, že dva hráči (Kocián a Vozák) vstřelili hattrick. Vozák to dokonce stihl za pouhých sedm minut. Výsledek je pěkný, ale nesmíme zpychnout. Hráče můžeme pochválit a přát jim, ať pokračují v nastoleném trendu.“

Rozhovory Rozhovory
út 9.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Hejdušek

Ve velkém rozhovoru prozradil nový trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek mnoho zajímavého. Řeč přišla na nově se budující tým, na jeho aktivní kariéru, kterou si okořenil třeba angažmá v Lotyšsku, i na jeho aktivitu na sociálních sítích či kšiltovku, v které ho fanoušci mohou vídat během tréninků i zápasů.

čt 28.7. | redakce

Lubomír Vlk: Z fotbalu chceme mít spolu s fanoušky zase radost! Cílem je postup

Sportovní ředitel Lubomír Vlk dva dny před začátkem nové sezóny přiznal, že skládat po sestupu téměř nový tým bylo hodně obtížné. Zároveň je však přesvědčený, že atmosféra v „nové“ kabině je pozitivní. Před startem F:NL mluvil o ambicích, kádru, favoritech nového ročníku a fanoušcích – věří, že si cestu na stadion najdou.

st 27.7. | redakce

Tomáš Hejdušek: Hráči jsou odhodlaní a nachystání na sobotní start!

S hlavním trenérem MFK byla čtyři dny před zahájením nové sezóny na kameru probrána uplynulá příprava, změny v kádru, výhled do nové sezóny a první soupeř - už v sobotu hrají jeho svěřenci v Třinci! Prozradil také, kdo bude kapitánem týmu...

ne 24.7. | redakce

Dávid Krčík: Ne každému se podaří být v jednom týmu se sourozencem

Stoper Dávid Krčík odehrál v generálce proti Baníku celý druhý poločas. Byly to pro něj první minuty v karvinském dresu po přestupu z Liptovského Mikuláše. V rozhovoru promluvil nejen o prvním zápase, ale i o tom, jak mu starší bratr Adam vychválil klub. Mluvil také o Jihlavě, kde strávil posledního půl roku a vstřelil čtyři góly.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná