Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
pátek 17.9.2021
8:0
(2:0)
Bažantnice
Diváci: 100
MFK Frýdek-Místek B
Lipčák (75. Foltýn) - Pochopeň, Třaskalík, Volný, Holub R.- Buřík, Fulier (67. Wdowik) - Kotula (46. Rohal), Poruba (46. Ryhan), Kocián (67. Malina) - Vozák.
Branky: 13., 39. a 63. Kocián, 65., 68. a 71. Vozák, 47. Fulier, 80. Ryhan
Rozhodčí: Krupa

Komentář

Trenéři Petr Němec a Luboš Hubáček: „Utkání s Frýdkem jsme chtěli po předchozí prohře v Novém Jičíně zvládnout. A od toho se také odvíjela hra v prvním poločase - byla plná nepřesností, kluky svazovala nervozita, že utkání chtějí zvládnout. První branku jsme dali sice již ve 13. minutě, ale vzápětí nás po chybě obou stoperů podržel brankář Lipčák. V závěru jsme dali druhou branku po nádherné kombinaci. Do druhého poločasu jsme udělali dvě změny a změnili rozestavení. Vstup do druhého poločasu nám vyšel výborně - první minuta a třetí branka. Od této chvíle to z nás spadlo a byl to festival proměněných i neproměněných brankových příležitostí. Krásné na tom je, že dva hráči (Kocián a Vozák) vstřelili hattrick. Vozák to dokonce stihl za pouhých sedm minut. Výsledek je pěkný, ale nesmíme zpychnout. Hráče můžeme pochválit a přát jim, ať pokračují v nastoleném trendu.“

Rozhovory Rozhovory
st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo