Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 3.10.2021
1:1
(0:0)
Bažantnice
Diváci: 81
1. HFK Olomouc
Lipčák - Třaskalík, Pochopeň, Volný, Holub R.- Buřík, Poruba, Wdowik - Malina (73. Majchrowski), Vozák, Kocián.
Branky: 77. Vozák - 87. Stroppen
Rozhodčí: Šujan

Komentář

Trenér Petr Němec: „Nastoupili jsme proti lídrovi tabulky, který prozatím neztratil ani bod. V prvním poločase byli hosté o malinko lepší. My byli příliš nervózní a od toho vypadal náš herní projev. Pravdou ale je, že si hosté nevytvořili žádnou brankovou příležitost - my naopak tři velmi dobré. V druhém poločase jsme hru vyrovnali náznaky šancí se střídaly na obou stranách. Vypadalo to tak, že komu se podaří vstřelit branku, ten vyhraje. Ta se podařila vstřelit nám, kdy po krásné přihrávce šel sám na brankáře Vozák a proměnil. V tu chvíli hosté vrhli všechny síly do útoku ve snaze o vyrovnání. To se jim tři minuty před koncem (dle mého po diskutabilní standardní situaci) podařilo s přispěním našeho hráče, který tečoval míč mimo dosah brankáře. V úplném závěru jsme měli ještě po závaru v pokutovém území obrovskou příležitost, kdy jsme ani napočtvrté nedokázali prostřelit hradbu těl na brankové čáře. Hned po závaru šli hosté do sami na našeho brankáře, ale Robin Holub sprintem přes celé hřiště zabránil skórování! Kluci chtěli utkání vyhrát a to jim asi moc svazovalo nohy. I přesto jsme první, kdo hosty obral o body. Pochvala pro všechny hráče, chyběl nám jen kousek k úspěchu.“

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
út 9.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Hejdušek

Ve velkém rozhovoru prozradil nový trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek mnoho zajímavého. Řeč přišla na nově se budující tým, na jeho aktivní kariéru, kterou si okořenil třeba angažmá v Lotyšsku, i na jeho aktivitu na sociálních sítích či kšiltovku, v které ho fanoušci mohou vídat během tréninků i zápasů.

čt 28.7. | redakce

Lubomír Vlk: Z fotbalu chceme mít spolu s fanoušky zase radost! Cílem je postup

Sportovní ředitel Lubomír Vlk dva dny před začátkem nové sezóny přiznal, že skládat po sestupu téměř nový tým bylo hodně obtížné. Zároveň je však přesvědčený, že atmosféra v „nové“ kabině je pozitivní. Před startem F:NL mluvil o ambicích, kádru, favoritech nového ročníku a fanoušcích – věří, že si cestu na stadion najdou.

st 27.7. | redakce

Tomáš Hejdušek: Hráči jsou odhodlaní a nachystání na sobotní start!

S hlavním trenérem MFK byla čtyři dny před zahájením nové sezóny na kameru probrána uplynulá příprava, změny v kádru, výhled do nové sezóny a první soupeř - už v sobotu hrají jeho svěřenci v Třinci! Prozradil také, kdo bude kapitánem týmu...

ne 24.7. | redakce

Dávid Krčík: Ne každému se podaří být v jednom týmu se sourozencem

Stoper Dávid Krčík odehrál v generálce proti Baníku celý druhý poločas. Byly to pro něj první minuty v karvinském dresu po přestupu z Liptovského Mikuláše. V rozhovoru promluvil nejen o prvním zápase, ale i o tom, jak mu starší bratr Adam vychválil klub. Mluvil také o Jihlavě, kde strávil posledního půl roku a vstřelil čtyři góly.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná