Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
SK Uničov
sobota 23.10.2021
3:2
(1:0)

Diváci: 50
MFK Karviná
Kuděla - Ceniga, Pecold, Volný, Majchrowski - Wdowik (85. Golasowski), Buřík, Fulier - Kotula (80. Poruba), Vozák, Kocián.
Branky: 44. Hrazdil, 79. z pen. Michalík, 82. Koudela - 50. Volný, 60. Kocián
Rozhodčí: Kopecký

Komentář

Trenér Petr Němec: „Do Uničova jsme jeli potvrdit pětizápasovou šňůru bez prohry. A od první minuty jsme to byli my, kdo diktoval tempo a obraz hry. Šance samozřejmě přicházely, ale měli jsme problém s proměňováním. Soupeř byl u naší branky třikrát a ke konci poločasu vsítil vedoucí branku - v rohu šestnáctky srazili naši dva hráči a domácí uklízeli do prázdné! Vstup do druhé půle nám vyšel na výbornou, kdy jsme v rozmezí 49. a 59. minuty otočili výsledek na naši stranu. Od této doby jsme nepochopitelně polevili v naší hře a domácí se dlouhými nákopy chtěli dostat před naši branku. To se jim však nedařilo, vždy jsme si s tím poradili. Až přišla 80. minuta a vymyšlená penalta, na kterou rozhodčí čekal - domácí ji se štěstím proměnili. Za dvě minuty po naší chybě a nešťastné teči našeho hráče dali domácí vítěznou branku. Vytvořili jsme si obrovské množství šancí, ale zůstaly nevyžity. Chyběl nám větší důraz v šestnáctce soupeře a proměňování šancí. Pokud takhle budeme nakládat se šancemi a soupeři vytěží s minima maximum, nemůžeme myslet na úspěch.“

Rozhovory Rozhovory
út 9.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Hejdušek

Ve velkém rozhovoru prozradil nový trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek mnoho zajímavého. Řeč přišla na nově se budující tým, na jeho aktivní kariéru, kterou si okořenil třeba angažmá v Lotyšsku, i na jeho aktivitu na sociálních sítích či kšiltovku, v které ho fanoušci mohou vídat během tréninků i zápasů.

čt 28.7. | redakce

Lubomír Vlk: Z fotbalu chceme mít spolu s fanoušky zase radost! Cílem je postup

Sportovní ředitel Lubomír Vlk dva dny před začátkem nové sezóny přiznal, že skládat po sestupu téměř nový tým bylo hodně obtížné. Zároveň je však přesvědčený, že atmosféra v „nové“ kabině je pozitivní. Před startem F:NL mluvil o ambicích, kádru, favoritech nového ročníku a fanoušcích – věří, že si cestu na stadion najdou.

st 27.7. | redakce

Tomáš Hejdušek: Hráči jsou odhodlaní a nachystání na sobotní start!

S hlavním trenérem MFK byla čtyři dny před zahájením nové sezóny na kameru probrána uplynulá příprava, změny v kádru, výhled do nové sezóny a první soupeř - už v sobotu hrají jeho svěřenci v Třinci! Prozradil také, kdo bude kapitánem týmu...

ne 24.7. | redakce

Dávid Krčík: Ne každému se podaří být v jednom týmu se sourozencem

Stoper Dávid Krčík odehrál v generálce proti Baníku celý druhý poločas. Byly to pro něj první minuty v karvinském dresu po přestupu z Liptovského Mikuláše. V rozhovoru promluvil nejen o prvním zápase, ale i o tom, jak mu starší bratr Adam vychválil klub. Mluvil také o Jihlavě, kde strávil posledního půl roku a vstřelil čtyři góly.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná