Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
SK Uničov
sobota 23.10.2021
3:2
(1:0)

Diváci: 50
MFK Karviná
Kuděla - Ceniga, Pecold, Volný, Majchrowski - Wdowik (85. Golasowski), Buřík, Fulier - Kotula (80. Poruba), Vozák, Kocián.
Branky: 44. Hrazdil, 79. z pen. Michalík, 82. Koudela - 50. Volný, 60. Kocián
Rozhodčí: Kopecký

Komentář

Trenér Petr Němec: „Do Uničova jsme jeli potvrdit pětizápasovou šňůru bez prohry. A od první minuty jsme to byli my, kdo diktoval tempo a obraz hry. Šance samozřejmě přicházely, ale měli jsme problém s proměňováním. Soupeř byl u naší branky třikrát a ke konci poločasu vsítil vedoucí branku - v rohu šestnáctky srazili naši dva hráči a domácí uklízeli do prázdné! Vstup do druhé půle nám vyšel na výbornou, kdy jsme v rozmezí 49. a 59. minuty otočili výsledek na naši stranu. Od této doby jsme nepochopitelně polevili v naší hře a domácí se dlouhými nákopy chtěli dostat před naši branku. To se jim však nedařilo, vždy jsme si s tím poradili. Až přišla 80. minuta a vymyšlená penalta, na kterou rozhodčí čekal - domácí ji se štěstím proměnili. Za dvě minuty po naší chybě a nešťastné teči našeho hráče dali domácí vítěznou branku. Vytvořili jsme si obrovské množství šancí, ale zůstaly nevyžity. Chyběl nám větší důraz v šestnáctce soupeře a proměňování šancí. Pokud takhle budeme nakládat se šancemi a soupeři vytěží s minima maximum, nemůžeme myslet na úspěch.“

Rozhovory Rozhovory
st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo