Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
středa 27.10.2021
6:1
(2:1)
Bažantnice
Diváci: 24
FK Mohelnice
Hanusek (64. Kuděla) - Třaskalík, Pecold (76. Golasowski), Volný, Holub R. - Wdowik (76. Kotula), Buřík, Fulier (64. Majchrowski) - Poruba (64. Ceniga), Vozák, Kocián.
Branky: 23., 26. a 55. Kocián, 53. a 58. Vozák, 70. Volný - 37. Šmirg
Rozhodčí: Mankovecký

Komentář

Trenér Petr Němec: „Po zbytečně ztraceném utkání v Uničově jsem hráčům říkal, že proti Mohelnici bereme jen zisk tří bodů. Od úvodního hvizdu jsme se tlačili před branku hostů a vytvářeli si příležitosti, ale jejich proměnění bylo špatné. Prosadili jsme se kolem dvacáté minuty, kdy jsme dvěma góly v rozmezí tří minut šli do vedení. Soupeř však po našem zaváhaní (zahrávali jsme standardní situaci) z brejku snížil. Tady se ukázalo naše trápení - soupeř se dostane před naší branku čtyřikrát za poločas a dokáže skórovat! Ve druhém poločase jsme přidali více na důraze a hned se to projevilo na větším zisků míčů, zvýšeným počtem brankových příležitostí, a také jejich proměňováním. V rozmezí pěti minut jsme skóre navýšili na rozdíl čtyř branek a do konce utkání jsme si hru i výsledek pohlídali. Je zajímavé, že jsme branky dávali jen v krátkých časových úsecích. Hráče můžu pochválit, chtěli utkání zvládnout a vyhrát. Je třeba také zmínit, že jsme do základní sestavy dostali dva hráče ročníku 2005, Pecolda a Hanuska.“

Rozhovory Rozhovory
st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo