Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
středa 27.10.2021
6:1
(2:1)
Bažantnice
Diváci: 24
FK Mohelnice
Hanusek (64. Kuděla) - Třaskalík, Pecold (76. Golasowski), Volný, Holub R. - Wdowik (76. Kotula), Buřík, Fulier (64. Majchrowski) - Poruba (64. Ceniga), Vozák, Kocián.
Branky: 23., 26. a 55. Kocián, 53. a 58. Vozák, 70. Volný - 37. Šmirg
Rozhodčí: Mankovecký

Komentář

Trenér Petr Němec: „Po zbytečně ztraceném utkání v Uničově jsem hráčům říkal, že proti Mohelnici bereme jen zisk tří bodů. Od úvodního hvizdu jsme se tlačili před branku hostů a vytvářeli si příležitosti, ale jejich proměnění bylo špatné. Prosadili jsme se kolem dvacáté minuty, kdy jsme dvěma góly v rozmezí tří minut šli do vedení. Soupeř však po našem zaváhaní (zahrávali jsme standardní situaci) z brejku snížil. Tady se ukázalo naše trápení - soupeř se dostane před naší branku čtyřikrát za poločas a dokáže skórovat! Ve druhém poločase jsme přidali více na důraze a hned se to projevilo na větším zisků míčů, zvýšeným počtem brankových příležitostí, a také jejich proměňováním. V rozmezí pěti minut jsme skóre navýšili na rozdíl čtyř branek a do konce utkání jsme si hru i výsledek pohlídali. Je zajímavé, že jsme branky dávali jen v krátkých časových úsecích. Hráče můžu pochválit, chtěli utkání zvládnout a vyhrát. Je třeba také zmínit, že jsme do základní sestavy dostali dva hráče ročníku 2005, Pecolda a Hanuska.“

Rozhovory Rozhovory
út 9.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Hejdušek

Ve velkém rozhovoru prozradil nový trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek mnoho zajímavého. Řeč přišla na nově se budující tým, na jeho aktivní kariéru, kterou si okořenil třeba angažmá v Lotyšsku, i na jeho aktivitu na sociálních sítích či kšiltovku, v které ho fanoušci mohou vídat během tréninků i zápasů.

čt 28.7. | redakce

Lubomír Vlk: Z fotbalu chceme mít spolu s fanoušky zase radost! Cílem je postup

Sportovní ředitel Lubomír Vlk dva dny před začátkem nové sezóny přiznal, že skládat po sestupu téměř nový tým bylo hodně obtížné. Zároveň je však přesvědčený, že atmosféra v „nové“ kabině je pozitivní. Před startem F:NL mluvil o ambicích, kádru, favoritech nového ročníku a fanoušcích – věří, že si cestu na stadion najdou.

st 27.7. | redakce

Tomáš Hejdušek: Hráči jsou odhodlaní a nachystání na sobotní start!

S hlavním trenérem MFK byla čtyři dny před zahájením nové sezóny na kameru probrána uplynulá příprava, změny v kádru, výhled do nové sezóny a první soupeř - už v sobotu hrají jeho svěřenci v Třinci! Prozradil také, kdo bude kapitánem týmu...

ne 24.7. | redakce

Dávid Krčík: Ne každému se podaří být v jednom týmu se sourozencem

Stoper Dávid Krčík odehrál v generálce proti Baníku celý druhý poločas. Byly to pro něj první minuty v karvinském dresu po přestupu z Liptovského Mikuláše. V rozhovoru promluvil nejen o prvním zápase, ale i o tom, jak mu starší bratr Adam vychválil klub. Mluvil také o Jihlavě, kde strávil posledního půl roku a vstřelil čtyři góly.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná