Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
středa 15.6.2022
2:2
(0:1)
Kovona
Diváci: 26
MFK Vítkovice
Lipčák - Závadský, Macko (56. Šurík), Havrylenko, Nesvadba (62. Majchrowski)- Matuška (62. Kubišta), Buřík, Fulier (56. Pochopeň) - Pilch, Pryszcz (46. Třaskalík), Kocián.
Branky: 78. vl. Balavajder, 80. Buřík - 40. Kunz, 56. Cacek
Rozhodčí: Lukašík

Komentář

Trenéři Petr Němec a Luboš Hubáček: „Utkání s Vítkovicemi jsme chtěli zvládnout vítězně, soupeř však měl za sebou sérii třinácti utkání bez prohry. To se od prvních minut potvrzovalo, hosté hráli sebevědomě a trpělivě. My jsme si však i přesto vytvořili tři velice dobré příležitosti – neproměněno!  Proměňování šancí byl v jarní části náš veliký problém. A tak jsme pět minut před koncem prvního poločasu  po chybě ve středu hřiště inkasovali. A to nás ještě v prvním poločase skvělými zákroky podržel brankář. Do druhého poločasu jsme chtěli jít s tím, že výsledek otočíme, přinejhorším dotáhneme do remízy. Toto přání se nám však vzdálilo v 56. minutě, kdy hosté opět po naší chybě šli do dvoubrankového vedení. V tu chvíli jsme prostřídali a snažili se s výsledkem něco udělat. K tomu nám pomohl vlastní gól hostů a po rozehrávce jsme vstřelili vyrovnávací branku - během dvou minut bylo utkání opět remízové a je jen škoda, že jsme víc nevyužili zaskočené hosty. Je třeba říct, že i v druhém poločase nás držel brankář. Hráče, kteří nastoupili od začátku, či v průběhu utkání chci jednoznačně pochválit. Ukázali, že žádný výsledek není ztracený. I s bodem musíme být spokojeni.“


Rozhovory Rozhovory
st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo