Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
středa 15.6.2022
2:2
(0:1)
Kovona
Diváci: 26
MFK Vítkovice
Lipčák - Závadský, Macko (56. Šurík), Havrylenko, Nesvadba (62. Majchrowski)- Matuška (62. Kubišta), Buřík, Fulier (56. Pochopeň) - Pilch, Pryszcz (46. Třaskalík), Kocián.
Branky: 78. vl. Balavajder, 80. Buřík - 40. Kunz, 56. Cacek
Rozhodčí: Lukašík

Komentář

Trenéři Petr Němec a Luboš Hubáček: „Utkání s Vítkovicemi jsme chtěli zvládnout vítězně, soupeř však měl za sebou sérii třinácti utkání bez prohry. To se od prvních minut potvrzovalo, hosté hráli sebevědomě a trpělivě. My jsme si však i přesto vytvořili tři velice dobré příležitosti – neproměněno!  Proměňování šancí byl v jarní části náš veliký problém. A tak jsme pět minut před koncem prvního poločasu  po chybě ve středu hřiště inkasovali. A to nás ještě v prvním poločase skvělými zákroky podržel brankář. Do druhého poločasu jsme chtěli jít s tím, že výsledek otočíme, přinejhorším dotáhneme do remízy. Toto přání se nám však vzdálilo v 56. minutě, kdy hosté opět po naší chybě šli do dvoubrankového vedení. V tu chvíli jsme prostřídali a snažili se s výsledkem něco udělat. K tomu nám pomohl vlastní gól hostů a po rozehrávce jsme vstřelili vyrovnávací branku - během dvou minut bylo utkání opět remízové a je jen škoda, že jsme víc nevyužili zaskočené hosty. Je třeba říct, že i v druhém poločase nás držel brankář. Hráče, kteří nastoupili od začátku, či v průběhu utkání chci jednoznačně pochválit. Ukázali, že žádný výsledek není ztracený. I s bodem musíme být spokojeni.“


Rozhovory Rozhovory
st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo