Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Havířov
sobota 12.3.2022
1:9
(0:4)

Diváci: 35
MFK Karviná
Foltýn - Třaskalík, Volný, Ryhan, Buřík - Poruba, Pochopeň (64. Fulier), Wdowik - Pilch (75. Horsinka), Pryszcz (64. Kubišta), Vraj.
Branky: 77. Kisza - 23., 45. a 57. Pryszcz, 13. Wdowik, 29. Vraj, 50. z pen. Ryhan, 68. Kubišta, 71. Poruba, 87. Fulier
Rozhodčí: Broskevič

Komentář

Trenéři Petr Němec a Luboš Hubáček: „V prvním jarním utkání v Havířově jsme chtěli navázat na poslední podzimní utkání se stejným soupeřem – a to se nám podařilo! Domácí hráli od první minuty na malé umělce velice jednoduše a agresivně, což nám dělalo problémy. Po první brance ale jejich úsilí trochu opadlo, po druhé jsme hru ovládli a do konce poločasu přidali další dvě branky. Do druhého poločasu jsme vstupovali s tím, že domácí ještě ze začátku zkusí zápas zdramatizovat, protože v prvním dějství si vytvořili dvě gólovky. Ale nám se podařilo hned vstřelit pátou branku a tím jsme jejich snahu otupili. Přidali jsme ještě čtyři branky a o výsledku v náš prospěch nebylo pochyb. Mrzí mě inkasovaný gól, protože byl po obrovské chybě! Vím, že v takovém utkání, kdy výsledek je rozdílový, se nedá koncentrace udržet po celou dobu utkání, ale v jiných utkáních nás ztráta koncentrace může stát lepší výsledek. Družstvo zaslouží pochvalu, ale je třeba se dobře připravit na příští utkání, které bude určitě těžší.“

Rozhovory Rozhovory
út 9.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Hejdušek

Ve velkém rozhovoru prozradil nový trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek mnoho zajímavého. Řeč přišla na nově se budující tým, na jeho aktivní kariéru, kterou si okořenil třeba angažmá v Lotyšsku, i na jeho aktivitu na sociálních sítích či kšiltovku, v které ho fanoušci mohou vídat během tréninků i zápasů.

čt 28.7. | redakce

Lubomír Vlk: Z fotbalu chceme mít spolu s fanoušky zase radost! Cílem je postup

Sportovní ředitel Lubomír Vlk dva dny před začátkem nové sezóny přiznal, že skládat po sestupu téměř nový tým bylo hodně obtížné. Zároveň je však přesvědčený, že atmosféra v „nové“ kabině je pozitivní. Před startem F:NL mluvil o ambicích, kádru, favoritech nového ročníku a fanoušcích – věří, že si cestu na stadion najdou.

st 27.7. | redakce

Tomáš Hejdušek: Hráči jsou odhodlaní a nachystání na sobotní start!

S hlavním trenérem MFK byla čtyři dny před zahájením nové sezóny na kameru probrána uplynulá příprava, změny v kádru, výhled do nové sezóny a první soupeř - už v sobotu hrají jeho svěřenci v Třinci! Prozradil také, kdo bude kapitánem týmu...

ne 24.7. | redakce

Dávid Krčík: Ne každému se podaří být v jednom týmu se sourozencem

Stoper Dávid Krčík odehrál v generálce proti Baníku celý druhý poločas. Byly to pro něj první minuty v karvinském dresu po přestupu z Liptovského Mikuláše. V rozhovoru promluvil nejen o prvním zápase, ale i o tom, jak mu starší bratr Adam vychválil klub. Mluvil také o Jihlavě, kde strávil posledního půl roku a vstřelil čtyři góly.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná