Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Havířov
sobota 12.3.2022
1:9
(0:4)

Diváci: 35
MFK Karviná
Foltýn - Třaskalík, Volný, Ryhan, Buřík - Poruba, Pochopeň (64. Fulier), Wdowik - Pilch (75. Horsinka), Pryszcz (64. Kubišta), Vraj.
Branky: 77. Kisza - 23., 45. a 57. Pryszcz, 13. Wdowik, 29. Vraj, 50. z pen. Ryhan, 68. Kubišta, 71. Poruba, 87. Fulier
Rozhodčí: Broskevič

Komentář

Trenéři Petr Němec a Luboš Hubáček: „V prvním jarním utkání v Havířově jsme chtěli navázat na poslední podzimní utkání se stejným soupeřem – a to se nám podařilo! Domácí hráli od první minuty na malé umělce velice jednoduše a agresivně, což nám dělalo problémy. Po první brance ale jejich úsilí trochu opadlo, po druhé jsme hru ovládli a do konce poločasu přidali další dvě branky. Do druhého poločasu jsme vstupovali s tím, že domácí ještě ze začátku zkusí zápas zdramatizovat, protože v prvním dějství si vytvořili dvě gólovky. Ale nám se podařilo hned vstřelit pátou branku a tím jsme jejich snahu otupili. Přidali jsme ještě čtyři branky a o výsledku v náš prospěch nebylo pochyb. Mrzí mě inkasovaný gól, protože byl po obrovské chybě! Vím, že v takovém utkání, kdy výsledek je rozdílový, se nedá koncentrace udržet po celou dobu utkání, ale v jiných utkáních nás ztráta koncentrace může stát lepší výsledek. Družstvo zaslouží pochvalu, ale je třeba se dobře připravit na příští utkání, které bude určitě těžší.“

Rozhovory Rozhovory
st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo