Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 20.3.2022
4:0
(1:0)
Kovona UT
Diváci: 45
Přerov
Lipčák - Marych, Volný (76. Pochopeň), Jurčák, Buřík - Wdowik, Ryhan, Fulier (88. Majchrowski) - Třaskalík (71. Poruba), Pryszcz (88. Szalbot), Kocián (71. Pilch).
Branky: 31., 65. z pen. a 74. Volný, 52. Kocián
Rozhodčí: Broskevič

Komentář

Trenéři Petr Němec a Luboš Hubáček: „Do utkání s Přerovem jsme šli s tím, že ho chceme zvládnout za tři body a navázat na utkání z Havířova. Věděli jsme, že to bude těžké a to se nám potvrdilo. Hned ve druhé minutě po chybě na levé straně, si hosté vytvořili gólovku - naštěstí nevyužili. Začátky zápasů Havířově i s Přerovem nám nevyšly. Jinak se první poločas hrál zcela v naší režii. My kombinovali a tlačili se před branku a hosté chtěli hrozit z brejků, ale ty jsme v klidu zachytávali. V třicáté minutě po zahrání několikáté standardní situace jsme vstřelili úvodní branku a to soupeře srazilo. Vstup do druhého poločasu jsme si chtěli pohlídat a to se nám povedlo, jelikož jsme po šesti minutách přidali po krásné akci Fulier-Kocián druhý gól. Po třinácti minutách jsme z penalty přidali třetí gól a o osudu utkání bylo rozhodnuto. Potom jsme přidali i čtvrtou trefu a utkání se už jen dohrálo. Je třeba říct, že kromě úvodu utkání si soupeř nevypracoval žádnou větší šanci ke skórovaní. Po utkání panovala u všech veliká radost a spokojenost, všichni hráči si zaslouží obrovskou pochvalu za pracovitost. Je ovšem třeba říct, že je to teprve úvod sezóny a v nastoleném trendu musíme pokračovat.“


Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo