Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 20.3.2022
4:0
(1:0)
Kovona UT
Diváci: 45
Přerov
Lipčák - Marych, Volný (76. Pochopeň), Jurčák, Buřík - Wdowik, Ryhan, Fulier (88. Majchrowski) - Třaskalík (71. Poruba), Pryszcz (88. Szalbot), Kocián (71. Pilch).
Branky: 31., 65. z pen. a 74. Volný, 52. Kocián
Rozhodčí: Broskevič

Komentář

Trenéři Petr Němec a Luboš Hubáček: „Do utkání s Přerovem jsme šli s tím, že ho chceme zvládnout za tři body a navázat na utkání z Havířova. Věděli jsme, že to bude těžké a to se nám potvrdilo. Hned ve druhé minutě po chybě na levé straně, si hosté vytvořili gólovku - naštěstí nevyužili. Začátky zápasů Havířově i s Přerovem nám nevyšly. Jinak se první poločas hrál zcela v naší režii. My kombinovali a tlačili se před branku a hosté chtěli hrozit z brejků, ale ty jsme v klidu zachytávali. V třicáté minutě po zahrání několikáté standardní situace jsme vstřelili úvodní branku a to soupeře srazilo. Vstup do druhého poločasu jsme si chtěli pohlídat a to se nám povedlo, jelikož jsme po šesti minutách přidali po krásné akci Fulier-Kocián druhý gól. Po třinácti minutách jsme z penalty přidali třetí gól a o osudu utkání bylo rozhodnuto. Potom jsme přidali i čtvrtou trefu a utkání se už jen dohrálo. Je třeba říct, že kromě úvodu utkání si soupeř nevypracoval žádnou větší šanci ke skórovaní. Po utkání panovala u všech veliká radost a spokojenost, všichni hráči si zaslouží obrovskou pochvalu za pracovitost. Je ovšem třeba říct, že je to teprve úvod sezóny a v nastoleném trendu musíme pokračovat.“


Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
út 9.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Hejdušek

Ve velkém rozhovoru prozradil nový trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek mnoho zajímavého. Řeč přišla na nově se budující tým, na jeho aktivní kariéru, kterou si okořenil třeba angažmá v Lotyšsku, i na jeho aktivitu na sociálních sítích či kšiltovku, v které ho fanoušci mohou vídat během tréninků i zápasů.

čt 28.7. | redakce

Lubomír Vlk: Z fotbalu chceme mít spolu s fanoušky zase radost! Cílem je postup

Sportovní ředitel Lubomír Vlk dva dny před začátkem nové sezóny přiznal, že skládat po sestupu téměř nový tým bylo hodně obtížné. Zároveň je však přesvědčený, že atmosféra v „nové“ kabině je pozitivní. Před startem F:NL mluvil o ambicích, kádru, favoritech nového ročníku a fanoušcích – věří, že si cestu na stadion najdou.

st 27.7. | redakce

Tomáš Hejdušek: Hráči jsou odhodlaní a nachystání na sobotní start!

S hlavním trenérem MFK byla čtyři dny před zahájením nové sezóny na kameru probrána uplynulá příprava, změny v kádru, výhled do nové sezóny a první soupeř - už v sobotu hrají jeho svěřenci v Třinci! Prozradil také, kdo bude kapitánem týmu...

ne 24.7. | redakce

Dávid Krčík: Ne každému se podaří být v jednom týmu se sourozencem

Stoper Dávid Krčík odehrál v generálce proti Baníku celý druhý poločas. Byly to pro něj první minuty v karvinském dresu po přestupu z Liptovského Mikuláše. V rozhovoru promluvil nejen o prvním zápase, ale i o tom, jak mu starší bratr Adam vychválil klub. Mluvil také o Jihlavě, kde strávil posledního půl roku a vstřelil čtyři góly.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná