Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
1. SK Prostějov
neděle 27.3.2022
1:1
(1:1)

Diváci: 55
MFK Karviná
Lipčák - Marych, Ryhan, Jurčák, Buřík - Molitorisz, Wdowik, Fulier - Třaskalík, Pryszcz (65. Pochopeň), Kocián (46. Poruba).
Branky: 24. Morávek - 3. Třaskalík
ČK: 58. Zezula - 56. Ryhan
Rozhodčí: Vejtasa

Komentář

Trenéři Petr Němec a Luboš Hubáček:Do Prostějova jsme jeli s pokorou a s tím, že bychom chtěli navázat na předešlé výhry. Úvod nám vyšel skvěle! Ve čtvrté minutě jsme šli do vedení a byli lepším týmem. Většinu času jsme měli míč, leč přišla chyba a domácí z brejku vyrovnali. Do konce prvního poločasu jsme mohli strhnout vedení na svou stranu – ovšem dvě vyložené šance zůstaly neproměněny. V druhém poločase se pokračovalo v duchu konce prvního. My hráli, vytvářeli si šance, které jsme neproměňovali, a domácí se pokoušeli o brejky, které  jsme likvidovali. V utkání padly dvě červené karty, každá na jedné straně v rozmezí dvou minut! Na množství vypracovaných brankových příležitostí jsme si měli z Prostějova odvézt tři body. Ale takový je fotbal. Kluky můžeme pochválit, pracovali velice dobře. Chybělo jen to pověstné štěstíčko.“

Rozhovory Rozhovory
st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo