Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
1. SK Prostějov
neděle 27.3.2022
1:1
(1:1)

Diváci: 55
MFK Karviná
Lipčák - Marych, Ryhan, Jurčák, Buřík - Molitorisz, Wdowik, Fulier - Třaskalík, Pryszcz (65. Pochopeň), Kocián (46. Poruba).
Branky: 24. Morávek - 3. Třaskalík
ČK: 58. Zezula - 56. Ryhan
Rozhodčí: Vejtasa

Komentář

Trenéři Petr Němec a Luboš Hubáček:Do Prostějova jsme jeli s pokorou a s tím, že bychom chtěli navázat na předešlé výhry. Úvod nám vyšel skvěle! Ve čtvrté minutě jsme šli do vedení a byli lepším týmem. Většinu času jsme měli míč, leč přišla chyba a domácí z brejku vyrovnali. Do konce prvního poločasu jsme mohli strhnout vedení na svou stranu – ovšem dvě vyložené šance zůstaly neproměněny. V druhém poločase se pokračovalo v duchu konce prvního. My hráli, vytvářeli si šance, které jsme neproměňovali, a domácí se pokoušeli o brejky, které  jsme likvidovali. V utkání padly dvě červené karty, každá na jedné straně v rozmezí dvou minut! Na množství vypracovaných brankových příležitostí jsme si měli z Prostějova odvézt tři body. Ale takový je fotbal. Kluky můžeme pochválit, pracovali velice dobře. Chybělo jen to pověstné štěstíčko.“

Rozhovory Rozhovory
út 9.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Hejdušek

Ve velkém rozhovoru prozradil nový trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek mnoho zajímavého. Řeč přišla na nově se budující tým, na jeho aktivní kariéru, kterou si okořenil třeba angažmá v Lotyšsku, i na jeho aktivitu na sociálních sítích či kšiltovku, v které ho fanoušci mohou vídat během tréninků i zápasů.

čt 28.7. | redakce

Lubomír Vlk: Z fotbalu chceme mít spolu s fanoušky zase radost! Cílem je postup

Sportovní ředitel Lubomír Vlk dva dny před začátkem nové sezóny přiznal, že skládat po sestupu téměř nový tým bylo hodně obtížné. Zároveň je však přesvědčený, že atmosféra v „nové“ kabině je pozitivní. Před startem F:NL mluvil o ambicích, kádru, favoritech nového ročníku a fanoušcích – věří, že si cestu na stadion najdou.

st 27.7. | redakce

Tomáš Hejdušek: Hráči jsou odhodlaní a nachystání na sobotní start!

S hlavním trenérem MFK byla čtyři dny před zahájením nové sezóny na kameru probrána uplynulá příprava, změny v kádru, výhled do nové sezóny a první soupeř - už v sobotu hrají jeho svěřenci v Třinci! Prozradil také, kdo bude kapitánem týmu...

ne 24.7. | redakce

Dávid Krčík: Ne každému se podaří být v jednom týmu se sourozencem

Stoper Dávid Krčík odehrál v generálce proti Baníku celý druhý poločas. Byly to pro něj první minuty v karvinském dresu po přestupu z Liptovského Mikuláše. V rozhovoru promluvil nejen o prvním zápase, ale i o tom, jak mu starší bratr Adam vychválil klub. Mluvil také o Jihlavě, kde strávil posledního půl roku a vstřelil čtyři góly.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná