Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Frýdek-Místek B
neděle 24.4.2022
2:3
(1:1)

Diváci: 20
MFK Karviná
Lipčák - Závadský, Volný, Rihan (27. Třaskalík), Buřík - Baumgartner, Wdowík, Fulier - Poruba(77. Pryszcz, 90. Kratochvíl), Klváček, Pilch (65. Pastrňák).
Branky: 45. z pen. Hrabec, 69. Babych - 24. Pilch, 56. Fulier, 75. Klváček
ČK: 68. Závadský (KAR.)
Rozhodčí: Fryč

Komentář

Trenéři Petr Němec a Luboš Hubáček: „Do Frýdku Místku jsme odjížděli s tím, že utkání nebude jednoduché. Domácí měli v posledních utkáních dobré výsledky a posunuli se v tabulce směrem nahoru. My měli o utkání méně a v případě výhry bychom šli před soupeře. V prvním poločase jsme měli více ze hry a vytvářeli si šance, které jsme ovšem neproměňovali. Na branku jsme čekali do čtyřiadvacáté minuty, kdy jsme skórovali po dobře zahrané standardní situaci. I dál jsme byli lepším týmem – a když jsme si mysleli, že první poločas vyhrajeme, tak jsme soupeři darovalo pokutový kop, který proměnil. Do šaten se tak šlo za nerozhodného stavu. V druhém poločase jsme chtěli pokračovat ve stejném trendu. Domácí však začali mnohem lépe a hned v první minutě nás podržel brankář. Za čtyři minuty však udeřilo na druhé straně, ale radost ze vstřelené branky nám zhatil zdvižený praporek pomezního rozhodčího. V 56. minutě jsme se však už radovali opravdu. Po nádherně rozehrané standardní situaci jsme vstřelili druhý gól. Vedení nám ale nevydrželo dlouho, protože po nedorozumění mezi brankářem a posledním hráčem došlo k faulu, vyloučení a nařízení trestného kopu. Frýdek-Místek trestný kop proměnil a srovnal průběžný stav. Patnáct minut před koncem po dlouhém výkopu brankáře a nedorozumění obrany domácích jsme šli sami na brankáře a odražený míč dorazil Klváček do prázdné branky. Po vstřelené třetí brance se ukázala morální síla hráčů vítězství udržet i přes oslabení. Vítězství jsme nakonec vydolovali. Hráče chceme pochválit, vítězství si zasloužili.“

Rozhovory Rozhovory
út 9.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Hejdušek

Ve velkém rozhovoru prozradil nový trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek mnoho zajímavého. Řeč přišla na nově se budující tým, na jeho aktivní kariéru, kterou si okořenil třeba angažmá v Lotyšsku, i na jeho aktivitu na sociálních sítích či kšiltovku, v které ho fanoušci mohou vídat během tréninků i zápasů.

čt 28.7. | redakce

Lubomír Vlk: Z fotbalu chceme mít spolu s fanoušky zase radost! Cílem je postup

Sportovní ředitel Lubomír Vlk dva dny před začátkem nové sezóny přiznal, že skládat po sestupu téměř nový tým bylo hodně obtížné. Zároveň je však přesvědčený, že atmosféra v „nové“ kabině je pozitivní. Před startem F:NL mluvil o ambicích, kádru, favoritech nového ročníku a fanoušcích – věří, že si cestu na stadion najdou.

st 27.7. | redakce

Tomáš Hejdušek: Hráči jsou odhodlaní a nachystání na sobotní start!

S hlavním trenérem MFK byla čtyři dny před zahájením nové sezóny na kameru probrána uplynulá příprava, změny v kádru, výhled do nové sezóny a první soupeř - už v sobotu hrají jeho svěřenci v Třinci! Prozradil také, kdo bude kapitánem týmu...

ne 24.7. | redakce

Dávid Krčík: Ne každému se podaří být v jednom týmu se sourozencem

Stoper Dávid Krčík odehrál v generálce proti Baníku celý druhý poločas. Byly to pro něj první minuty v karvinském dresu po přestupu z Liptovského Mikuláše. V rozhovoru promluvil nejen o prvním zápase, ale i o tom, jak mu starší bratr Adam vychválil klub. Mluvil také o Jihlavě, kde strávil posledního půl roku a vstřelil čtyři góly.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná