Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Frýdek-Místek B
neděle 24.4.2022
2:3
(1:1)

Diváci: 20
MFK Karviná
Lipčák - Závadský, Volný, Rihan (27. Třaskalík), Buřík - Baumgartner, Wdowík, Fulier - Poruba(77. Pryszcz, 90. Kratochvíl), Klváček, Pilch (65. Pastrňák).
Branky: 45. z pen. Hrabec, 69. Babych - 24. Pilch, 56. Fulier, 75. Klváček
ČK: 68. Závadský (KAR.)
Rozhodčí: Fryč

Komentář

Trenéři Petr Němec a Luboš Hubáček: „Do Frýdku Místku jsme odjížděli s tím, že utkání nebude jednoduché. Domácí měli v posledních utkáních dobré výsledky a posunuli se v tabulce směrem nahoru. My měli o utkání méně a v případě výhry bychom šli před soupeře. V prvním poločase jsme měli více ze hry a vytvářeli si šance, které jsme ovšem neproměňovali. Na branku jsme čekali do čtyřiadvacáté minuty, kdy jsme skórovali po dobře zahrané standardní situaci. I dál jsme byli lepším týmem – a když jsme si mysleli, že první poločas vyhrajeme, tak jsme soupeři darovalo pokutový kop, který proměnil. Do šaten se tak šlo za nerozhodného stavu. V druhém poločase jsme chtěli pokračovat ve stejném trendu. Domácí však začali mnohem lépe a hned v první minutě nás podržel brankář. Za čtyři minuty však udeřilo na druhé straně, ale radost ze vstřelené branky nám zhatil zdvižený praporek pomezního rozhodčího. V 56. minutě jsme se však už radovali opravdu. Po nádherně rozehrané standardní situaci jsme vstřelili druhý gól. Vedení nám ale nevydrželo dlouho, protože po nedorozumění mezi brankářem a posledním hráčem došlo k faulu, vyloučení a nařízení trestného kopu. Frýdek-Místek trestný kop proměnil a srovnal průběžný stav. Patnáct minut před koncem po dlouhém výkopu brankáře a nedorozumění obrany domácích jsme šli sami na brankáře a odražený míč dorazil Klváček do prázdné branky. Po vstřelené třetí brance se ukázala morální síla hráčů vítězství udržet i přes oslabení. Vítězství jsme nakonec vydolovali. Hráče chceme pochválit, vítězství si zasloužili.“

Rozhovory Rozhovory
st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo