Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
1. HFK Olomouc
sobota 7.5.2022
1:2
(1:0)

Diváci: 20
MFK Karviná
Foltýn - Zavadský (90. Hordiienko), Pecold, Šilák, Pietraszek (83. Pomeranek)- Wdowik, Kovalenko, Buřík - Třaskalík (61. Šimurda J.), Klváček, Poruba (69. Kubinski).
Branky: 7. z pen. Sehnal - 47. Kovalenko, 89. Buřík
Rozhodčí: Votava

Komentář

Trenéři Petr Němec a Luboš Hubáček: „K prvnímu celku tabulky, který na jaře zatím jednou prohrál a jednou remizoval (stejně jako my), jsme jeli pro výhru. Věděli jsme ale, že to bude těžké utkání. Domácím vyšel úvod utkání, kdy již v 7. minutě byl nařízen pokutový kop a domácí jej proměnili. To je obrovsky povzbudilo a snažili se být hodně nepříjemní. Nám nezbývalo nic jiného než domácí obranou tvrz dobývat, poněvadž se domácí zatáhli a hrozili z brejků. Gólově jsme se do konce prvního poločasu neprosadili.  Vstup do druhého nám vyšel parádně - po nádherné střele Kovalenka jsme srovnali. Od té chvíle domácí znervózněli a naopak my začali být víc a víc nebezpeční. Po celý druhý poločas jsme byli lepší, nebezpečnější a vytvořili si čtyři velice dobré příležitosti. Domácí zahrozili dvakrát z brejku a to bylo z jejich strany vše. My jsme nakonec byli minutu před koncem utkání odměněni a vstřelili vítěznou branku, na kterou už hráči HFK nemohli odpovědět. Hráči opravdu zaslouží obrovskou pochvalu za přístup a předvedenou hru. Tady se ukázalo, že když jdete výhře naproti a hodně chcete, tak nakonec jste odměněni.“

Rozhovory Rozhovory
út 9.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Hejdušek

Ve velkém rozhovoru prozradil nový trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek mnoho zajímavého. Řeč přišla na nově se budující tým, na jeho aktivní kariéru, kterou si okořenil třeba angažmá v Lotyšsku, i na jeho aktivitu na sociálních sítích či kšiltovku, v které ho fanoušci mohou vídat během tréninků i zápasů.

čt 28.7. | redakce

Lubomír Vlk: Z fotbalu chceme mít spolu s fanoušky zase radost! Cílem je postup

Sportovní ředitel Lubomír Vlk dva dny před začátkem nové sezóny přiznal, že skládat po sestupu téměř nový tým bylo hodně obtížné. Zároveň je však přesvědčený, že atmosféra v „nové“ kabině je pozitivní. Před startem F:NL mluvil o ambicích, kádru, favoritech nového ročníku a fanoušcích – věří, že si cestu na stadion najdou.

st 27.7. | redakce

Tomáš Hejdušek: Hráči jsou odhodlaní a nachystání na sobotní start!

S hlavním trenérem MFK byla čtyři dny před zahájením nové sezóny na kameru probrána uplynulá příprava, změny v kádru, výhled do nové sezóny a první soupeř - už v sobotu hrají jeho svěřenci v Třinci! Prozradil také, kdo bude kapitánem týmu...

ne 24.7. | redakce

Dávid Krčík: Ne každému se podaří být v jednom týmu se sourozencem

Stoper Dávid Krčík odehrál v generálce proti Baníku celý druhý poločas. Byly to pro něj první minuty v karvinském dresu po přestupu z Liptovského Mikuláše. V rozhovoru promluvil nejen o prvním zápase, ale i o tom, jak mu starší bratr Adam vychválil klub. Mluvil také o Jihlavě, kde strávil posledního půl roku a vstřelil čtyři góly.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná