Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 15.5.2022
1:3
(0:1)
Bažantnice
Diváci: 46
Valašské Meziříčí
Lipčák - Zavadský, Šimurda, Volný, Marych - Wdowik, Kovalenko, Šilák (84. Pryszcz) - Třaskalík (60. Ryhan), Klváček, Poruba (60. Pilch).
Branky: 65. Klváček - 26. Vozák, 79. Vaigl, 83. Vrána
Rozhodčí: Jurajda

Komentář

Trenéři Petr Němec a Luboš Hubáček: „Utkání s Valašským Meziříčím začnu hodnotit jinak. Minulé kolo jsme zvítězili na HFK Olomouc a psal jsem, že trpělivou hrou se k nám štěstí přiklonilo v podobě vítězné branky z 88. minuty. Také v neděli proti Valmezu jsme určitě chtěli uspět, ale nepovedlo se. Ke vší úctě k hostům, nechci snižovat jejich výkon – měli si odvézt sedmigólový příděl. Bohužel mi tentokrát připadalo, jakoby se hráči předháněli v tom, kdo zahodí větší brankovou příležitost. Dvakrát ještě zazvonila branková konstrukce. Proto také utkání skončilo, jak skončilo. Pokud budeme takto nakládat s šancemi, tak nemůžeme pomýšlet na lepší výsledek. Hráčům nemůžeme nic vytknout, co se týče výkonu, ale to zakončení…“

Rozhovory Rozhovory
st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo