Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 15.5.2022
1:3
(0:1)
Bažantnice
Diváci: 46
Valašské Meziříčí
Lipčák - Zavadský, Šimurda, Volný, Marych - Wdowik, Kovalenko, Šilák (84. Pryszcz) - Třaskalík (60. Ryhan), Klváček, Poruba (60. Pilch).
Branky: 65. Klváček - 26. Vozák, 79. Vaigl, 83. Vrána
Rozhodčí: Jurajda

Komentář

Trenéři Petr Němec a Luboš Hubáček: „Utkání s Valašským Meziříčím začnu hodnotit jinak. Minulé kolo jsme zvítězili na HFK Olomouc a psal jsem, že trpělivou hrou se k nám štěstí přiklonilo v podobě vítězné branky z 88. minuty. Také v neděli proti Valmezu jsme určitě chtěli uspět, ale nepovedlo se. Ke vší úctě k hostům, nechci snižovat jejich výkon – měli si odvézt sedmigólový příděl. Bohužel mi tentokrát připadalo, jakoby se hráči předháněli v tom, kdo zahodí větší brankovou příležitost. Dvakrát ještě zazvonila branková konstrukce. Proto také utkání skončilo, jak skončilo. Pokud budeme takto nakládat s šancemi, tak nemůžeme pomýšlet na lepší výsledek. Hráčům nemůžeme nic vytknout, co se týče výkonu, ale to zakončení…“

Rozhovory Rozhovory
út 9.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Hejdušek

Ve velkém rozhovoru prozradil nový trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek mnoho zajímavého. Řeč přišla na nově se budující tým, na jeho aktivní kariéru, kterou si okořenil třeba angažmá v Lotyšsku, i na jeho aktivitu na sociálních sítích či kšiltovku, v které ho fanoušci mohou vídat během tréninků i zápasů.

čt 28.7. | redakce

Lubomír Vlk: Z fotbalu chceme mít spolu s fanoušky zase radost! Cílem je postup

Sportovní ředitel Lubomír Vlk dva dny před začátkem nové sezóny přiznal, že skládat po sestupu téměř nový tým bylo hodně obtížné. Zároveň je však přesvědčený, že atmosféra v „nové“ kabině je pozitivní. Před startem F:NL mluvil o ambicích, kádru, favoritech nového ročníku a fanoušcích – věří, že si cestu na stadion najdou.

st 27.7. | redakce

Tomáš Hejdušek: Hráči jsou odhodlaní a nachystání na sobotní start!

S hlavním trenérem MFK byla čtyři dny před zahájením nové sezóny na kameru probrána uplynulá příprava, změny v kádru, výhled do nové sezóny a první soupeř - už v sobotu hrají jeho svěřenci v Třinci! Prozradil také, kdo bude kapitánem týmu...

ne 24.7. | redakce

Dávid Krčík: Ne každému se podaří být v jednom týmu se sourozencem

Stoper Dávid Krčík odehrál v generálce proti Baníku celý druhý poločas. Byly to pro něj první minuty v karvinském dresu po přestupu z Liptovského Mikuláše. V rozhovoru promluvil nejen o prvním zápase, ale i o tom, jak mu starší bratr Adam vychválil klub. Mluvil také o Jihlavě, kde strávil posledního půl roku a vstřelil čtyři góly.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná