Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
sobota 28.5.2022
1:0
(1:0)
Bažantnice
Diváci: 20
SK Uničov
Fabisz - Závadský, Šimurda, Šilák, Buřík - Volný, Motyčka (46. Kocián), Fulier (89. Majchrowski) - Klváček, Wdowik (57. Třaskalík), Poruba (72. Pietraszek).
Branka: 44. Šilák
Rozhodčí: Martínek

Komentář

Trenéři Petr Němec a Luboš Hubáček: „Utkání s Uničovem jsme začali tlakem, který vyústil ve 14. minutě pokutovým kopem, který jsme však neproměnili. I přesto jsme hru ovládali ale šance neproměňovali. Hosté hrozili z brejkových situací, které jsme však v pohodě řešili. Při jedné standardní situaci hostů nás podržel brankář, kdy konečky prstů vytlačil míč na břevno. Když už všichni pomýšleli na odchod do kabin, tak po skvěle rozehraném rohovém kopu jsme v konečném součtu dali vítěznou branku. Druhý poločas pokračoval v duchu prvního. Rozdíl byl v tom, že hosté byli odvážnější ve snaze o vyrovnání. Tady nás opět podržel brankář při jedné hodně jedovaté střele, kterou vytlačil mimo tři tyče. My naopak pokračovali ve vytváření si šancí a jejich neproměňování. Utkání tak skončilo hubeným, ale důležitým vítězstvím. Třešničkou na dortu bylo zvládnutí utkání po dlouhé době nulou vzadu. Hráčům patří poděkování a pochvala. A těm starším je potřeba popřát hodně štěstí v mužské kategorii.“

Rozhovory Rozhovory
út 9.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Hejdušek

Ve velkém rozhovoru prozradil nový trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek mnoho zajímavého. Řeč přišla na nově se budující tým, na jeho aktivní kariéru, kterou si okořenil třeba angažmá v Lotyšsku, i na jeho aktivitu na sociálních sítích či kšiltovku, v které ho fanoušci mohou vídat během tréninků i zápasů.

čt 28.7. | redakce

Lubomír Vlk: Z fotbalu chceme mít spolu s fanoušky zase radost! Cílem je postup

Sportovní ředitel Lubomír Vlk dva dny před začátkem nové sezóny přiznal, že skládat po sestupu téměř nový tým bylo hodně obtížné. Zároveň je však přesvědčený, že atmosféra v „nové“ kabině je pozitivní. Před startem F:NL mluvil o ambicích, kádru, favoritech nového ročníku a fanoušcích – věří, že si cestu na stadion najdou.

st 27.7. | redakce

Tomáš Hejdušek: Hráči jsou odhodlaní a nachystání na sobotní start!

S hlavním trenérem MFK byla čtyři dny před zahájením nové sezóny na kameru probrána uplynulá příprava, změny v kádru, výhled do nové sezóny a první soupeř - už v sobotu hrají jeho svěřenci v Třinci! Prozradil také, kdo bude kapitánem týmu...

ne 24.7. | redakce

Dávid Krčík: Ne každému se podaří být v jednom týmu se sourozencem

Stoper Dávid Krčík odehrál v generálce proti Baníku celý druhý poločas. Byly to pro něj první minuty v karvinském dresu po přestupu z Liptovského Mikuláše. V rozhovoru promluvil nejen o prvním zápase, ale i o tom, jak mu starší bratr Adam vychválil klub. Mluvil také o Jihlavě, kde strávil posledního půl roku a vstřelil čtyři góly.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná