Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
sobota 28.5.2022
1:0
(1:0)
Bažantnice
Diváci: 20
SK Uničov
Fabisz - Závadský, Šimurda, Šilák, Buřík - Volný, Motyčka (46. Kocián), Fulier (89. Majchrowski) - Klváček, Wdowik (57. Třaskalík), Poruba (72. Pietraszek).
Branka: 44. Šilák
Rozhodčí: Martínek

Komentář

Trenéři Petr Němec a Luboš Hubáček: „Utkání s Uničovem jsme začali tlakem, který vyústil ve 14. minutě pokutovým kopem, který jsme však neproměnili. I přesto jsme hru ovládali ale šance neproměňovali. Hosté hrozili z brejkových situací, které jsme však v pohodě řešili. Při jedné standardní situaci hostů nás podržel brankář, kdy konečky prstů vytlačil míč na břevno. Když už všichni pomýšleli na odchod do kabin, tak po skvěle rozehraném rohovém kopu jsme v konečném součtu dali vítěznou branku. Druhý poločas pokračoval v duchu prvního. Rozdíl byl v tom, že hosté byli odvážnější ve snaze o vyrovnání. Tady nás opět podržel brankář při jedné hodně jedovaté střele, kterou vytlačil mimo tři tyče. My naopak pokračovali ve vytváření si šancí a jejich neproměňování. Utkání tak skončilo hubeným, ale důležitým vítězstvím. Třešničkou na dortu bylo zvládnutí utkání po dlouhé době nulou vzadu. Hráčům patří poděkování a pochvala. A těm starším je potřeba popřát hodně štěstí v mužské kategorii.“

Rozhovory Rozhovory
st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo