Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FK Mohelnice
sobota 4.6.2022
1:4
(0:1)

Diváci: 20
MFK Karviná
Lipčák - Pietraszek (30. Ryhan), Závadský, Havrylenko, Lyszczarczyk - Magát (65. Poruba), Buřík, Matuška - Vavřík V., Baumgartner (65. Kubišta), Kocián (80. Třaskalík).
Branky: 5. Buřík, 51. Matuška, 56. Ryhan, 87. Třaskalík
ČK: 24. Havrylenko (KAR.)
Rozhodčí: Slabý

Komentář

Trenéři Petr Němec a Luboš Hubáček: „K utkání do Mohelnice už s námi nejeli hráči „dorazového“ ročníku 2003. Vstup do utkání nám vyšel parádně, v 5. minutě jsme šli do vedení. Jenže pak jsme polevili a domácí zahrozili z brejku, naštěstí jim ani jeden nevyšel. Ve 24. minutě nám vyloučili našeho hráče a domácí šli do dlouhé přesilovky. Tady asi přišel zlom v utkání z naší strany - hráči se semkli a příkladně bojovali. V poločase jsme si řekli, jak v oslabení pracovat a kluci to v druhém poločase splnili do puntíku. Za to byli odměněni dalšími brankami v soupeřově síti a v konečném součtu i vítězstvím. Velká pochvala pro všechny hráče. Chci připomenout, že před nedávnem jsme v utkání s Třincem také dohrávali utkání v deseti, také vedli v poločase 1:0, ale utkání nezvládli. Tentokrát hráči jednoznačně ukázali, že to jde.“

Rozhovory Rozhovory
st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo