Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FK Mohelnice
sobota 4.6.2022
1:4
(0:1)

Diváci: 20
MFK Karviná
Lipčák - Pietraszek (30. Ryhan), Závadský, Havrylenko, Lyszczarczyk - Magát (65. Poruba), Buřík, Matuška - Vavřík V., Baumgartner (65. Kubišta), Kocián (80. Třaskalík).
Branky: 5. Buřík, 51. Matuška, 56. Ryhan, 87. Třaskalík
ČK: 24. Havrylenko (KAR.)
Rozhodčí: Slabý

Komentář

Trenéři Petr Němec a Luboš Hubáček: „K utkání do Mohelnice už s námi nejeli hráči „dorazového“ ročníku 2003. Vstup do utkání nám vyšel parádně, v 5. minutě jsme šli do vedení. Jenže pak jsme polevili a domácí zahrozili z brejku, naštěstí jim ani jeden nevyšel. Ve 24. minutě nám vyloučili našeho hráče a domácí šli do dlouhé přesilovky. Tady asi přišel zlom v utkání z naší strany - hráči se semkli a příkladně bojovali. V poločase jsme si řekli, jak v oslabení pracovat a kluci to v druhém poločase splnili do puntíku. Za to byli odměněni dalšími brankami v soupeřově síti a v konečném součtu i vítězstvím. Velká pochvala pro všechny hráče. Chci připomenout, že před nedávnem jsme v utkání s Třincem také dohrávali utkání v deseti, také vedli v poločase 1:0, ale utkání nezvládli. Tentokrát hráči jednoznačně ukázali, že to jde.“

Rozhovory Rozhovory
út 9.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Hejdušek

Ve velkém rozhovoru prozradil nový trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek mnoho zajímavého. Řeč přišla na nově se budující tým, na jeho aktivní kariéru, kterou si okořenil třeba angažmá v Lotyšsku, i na jeho aktivitu na sociálních sítích či kšiltovku, v které ho fanoušci mohou vídat během tréninků i zápasů.

čt 28.7. | redakce

Lubomír Vlk: Z fotbalu chceme mít spolu s fanoušky zase radost! Cílem je postup

Sportovní ředitel Lubomír Vlk dva dny před začátkem nové sezóny přiznal, že skládat po sestupu téměř nový tým bylo hodně obtížné. Zároveň je však přesvědčený, že atmosféra v „nové“ kabině je pozitivní. Před startem F:NL mluvil o ambicích, kádru, favoritech nového ročníku a fanoušcích – věří, že si cestu na stadion najdou.

st 27.7. | redakce

Tomáš Hejdušek: Hráči jsou odhodlaní a nachystání na sobotní start!

S hlavním trenérem MFK byla čtyři dny před zahájením nové sezóny na kameru probrána uplynulá příprava, změny v kádru, výhled do nové sezóny a první soupeř - už v sobotu hrají jeho svěřenci v Třinci! Prozradil také, kdo bude kapitánem týmu...

ne 24.7. | redakce

Dávid Krčík: Ne každému se podaří být v jednom týmu se sourozencem

Stoper Dávid Krčík odehrál v generálce proti Baníku celý druhý poločas. Byly to pro něj první minuty v karvinském dresu po přestupu z Liptovského Mikuláše. V rozhovoru promluvil nejen o prvním zápase, ale i o tom, jak mu starší bratr Adam vychválil klub. Mluvil také o Jihlavě, kde strávil posledního půl roku a vstřelil čtyři góly.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná