Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
sobota 11.6.2022
1:2
(0:0)
Bažantnice
Diváci: 0
Hranice
Foltýn - Buřík, Závadský (67. Pochopeň), Ryhan, Macko - Matuška, Magát (67. Kaňák), Fulier (46. Pecold) - Poruba (61. Pilch), Kačor, Třaskalík (67. Nesvadba).
Branky: 70. Kačor - 59. z pen. Cagaš, 75 Pečeňa
ČK: 51. Ryhan (KAR.)
Rozhodčí: Pospíšil

Komentář

Trenéři Petr Němec a Luboš Hubáček: „Utkání s Hranicemi se nám moc nepovedlo. První poločas nám herně nevyšel, hra byla pomalá, spoustu věcí jsme řešili zbrkle a byla tam spousta nepřesností. Přesto jsme si vytvořili tři obrovské příležitosti ke skórování, které zůstaly nevyužity. Příležitosti si vytvořil i soupeř, naštěstí je taky nevyužil. Ve druhém poločase jsme chtěli být aktivní, hru zrychlit a vytvořené šance proměnit. Jenže nás přibrzdilo brzké vyloučení našeho hráče a navíc za osm minut jsme inkasovali z penalty, která dle mého určitě nebyla. Nevím co se s námi děje, ale je to druhé utkání po sobě a celkově čtvrté na jaře. Hru jsme chtěli oživit, tak jsme do hry dali tři nové hráče a podařilo se nám vyrovnat. Vyrovnávací branky jsme si moc neužili, po obrovské chybě jsme inkasovali druhý gól. V závěru jsme si vytvořili tlak i dvě velice dobré příležitosti, ale neproměnili. Je před námi poslední utkání sezóny a chtělo by se rozloučit ze sezónou vítězstvím a zůstat v celkovém tabulkovém umístění co nejvýše.“

Rozhovory Rozhovory
út 9.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Hejdušek

Ve velkém rozhovoru prozradil nový trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek mnoho zajímavého. Řeč přišla na nově se budující tým, na jeho aktivní kariéru, kterou si okořenil třeba angažmá v Lotyšsku, i na jeho aktivitu na sociálních sítích či kšiltovku, v které ho fanoušci mohou vídat během tréninků i zápasů.

čt 28.7. | redakce

Lubomír Vlk: Z fotbalu chceme mít spolu s fanoušky zase radost! Cílem je postup

Sportovní ředitel Lubomír Vlk dva dny před začátkem nové sezóny přiznal, že skládat po sestupu téměř nový tým bylo hodně obtížné. Zároveň je však přesvědčený, že atmosféra v „nové“ kabině je pozitivní. Před startem F:NL mluvil o ambicích, kádru, favoritech nového ročníku a fanoušcích – věří, že si cestu na stadion najdou.

st 27.7. | redakce

Tomáš Hejdušek: Hráči jsou odhodlaní a nachystání na sobotní start!

S hlavním trenérem MFK byla čtyři dny před zahájením nové sezóny na kameru probrána uplynulá příprava, změny v kádru, výhled do nové sezóny a první soupeř - už v sobotu hrají jeho svěřenci v Třinci! Prozradil také, kdo bude kapitánem týmu...

ne 24.7. | redakce

Dávid Krčík: Ne každému se podaří být v jednom týmu se sourozencem

Stoper Dávid Krčík odehrál v generálce proti Baníku celý druhý poločas. Byly to pro něj první minuty v karvinském dresu po přestupu z Liptovského Mikuláše. V rozhovoru promluvil nejen o prvním zápase, ale i o tom, jak mu starší bratr Adam vychválil klub. Mluvil také o Jihlavě, kde strávil posledního půl roku a vstřelil čtyři góly.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná