Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
sobota 11.6.2022
1:2
(0:0)
Bažantnice
Diváci: 0
Hranice
Foltýn - Buřík, Závadský (67. Pochopeň), Ryhan, Macko - Matuška, Magát (67. Kaňák), Fulier (46. Pecold) - Poruba (61. Pilch), Kačor, Třaskalík (67. Nesvadba).
Branky: 70. Kačor - 59. z pen. Cagaš, 75 Pečeňa
ČK: 51. Ryhan (KAR.)
Rozhodčí: Pospíšil

Komentář

Trenéři Petr Němec a Luboš Hubáček: „Utkání s Hranicemi se nám moc nepovedlo. První poločas nám herně nevyšel, hra byla pomalá, spoustu věcí jsme řešili zbrkle a byla tam spousta nepřesností. Přesto jsme si vytvořili tři obrovské příležitosti ke skórování, které zůstaly nevyužity. Příležitosti si vytvořil i soupeř, naštěstí je taky nevyužil. Ve druhém poločase jsme chtěli být aktivní, hru zrychlit a vytvořené šance proměnit. Jenže nás přibrzdilo brzké vyloučení našeho hráče a navíc za osm minut jsme inkasovali z penalty, která dle mého určitě nebyla. Nevím co se s námi děje, ale je to druhé utkání po sobě a celkově čtvrté na jaře. Hru jsme chtěli oživit, tak jsme do hry dali tři nové hráče a podařilo se nám vyrovnat. Vyrovnávací branky jsme si moc neužili, po obrovské chybě jsme inkasovali druhý gól. V závěru jsme si vytvořili tlak i dvě velice dobré příležitosti, ale neproměnili. Je před námi poslední utkání sezóny a chtělo by se rozloučit ze sezónou vítězstvím a zůstat v celkovém tabulkovém umístění co nejvýše.“

Rozhovory Rozhovory
st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo