Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
středa 31.8.2022
3:1
(1:1)
Bažantnice
Diváci: 50
ŠSK Bílovec
Vavřík R. - Třaskalík, Pietraszek, Pochopeň, Šurík - Golasowski (84. Pryszcz), Kubinski, Wojnar (75. Poruba)- Vavřík V. (46. Chepovoi), Baumgartner, Nesvadba (86. Kubišta).
Branky: 46. a 85. Chepovoi, 40. Baumgartner - 23. z pen. Šmiřák
Rozhodčí: Potiorek

Komentář

Trenér Petr Němec: „Dohrávka s Bílovcem byla od začátku v naši režii, ale finální fáze nám vázla – měli jsme být vice přímočaří a důrazní. Proto se stalo, že hosté v 23. minutě byli snad poprvé na naši polovině a my vyrobili úplně zbytečnou penaltu. Po proměnění byli hosté jako polití živou vodou a nám se kombinace nedařila. Naštěstí jsme pět minut před koncem poločasu, po krásné akci, stihli aspoň vyrovnat a do kabin šli za nerozhodného stavu. V druhém poločase nám jednoznačně vyšla střídání. Vedení jsme strhli na svou stranu, kdy Chepovoi byl na hřišti pouhých 15 vteřin! To nás nakoplo, ale i přesto hosté stále cítili možnost utkání vyrovnat. My jsme je však do vážnější příležitosti nepustili. A tak v závěru jsme skóre navýšili a postarali se o něj opět střídající hráči (Poruba, Pryszcz, Chepovoi). Soupeř, ač nováček soutěže, byl hodně snaživý a běhavý. My můžeme být spokojení se třemi body a otočením výsledku. Ale v příštím utkání s Opavou musíme přidat .Pochvala celému týmu.“

Rozhovory Rozhovory
so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

út 20.12. | redakce

Rajmund Mikuš: Na sebe bych si nevsadil, ale v obraně se cítím lépe než na křídle

Již třetí sezónu kroutí v barvách MFK Rajmund Mikuš! Zatímco v předchozích dvou prvoligových zaznamenal pouze jednu trefu, v té aktuální (druholigové) má na svém kontě čtyři přesné zásahy. Zároveň je nejlepším střelcem týmu.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo