Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 4.9.2022
3:1
(2:0)
Bažantnice
Diváci: 44
Slezský FC Opava B
Řezák - Buřík, Pietraszek, Pochopeň, Šurík (81. Třaskalík) - Kubinski (90. Poruba), Pecold, Wojnar (90. Kubišta) - Nesvadba (90. Pryszcz), Baumgartner, Chepovoi (90. Vavřík V.).
Branky: 16. a 78. Baumgartner, 27. Chepovoi - 48. Věntus
ČK: 22. Kavan (OPA.)
Rozhodčí: Dudek

Komentář

Trenér Petr Němec: „Po dvou relativně přijatelných soupeřích, jsme se utkali s (v té době) první Opavou. A také to tak od prvních minut vypadalo. Hosté vstoupili do utkání velmi aktivně. Úvod jsme přečkali a od desáté minuty jsme začali být lepším týmem. To jsme potvrdili v šestnácté minutě vedoucí brankou. Když hosty poslal rozhodčí do deseti, hru jsme ovládli a přidali i druhou branku. Takhle skončil i první poločas. Je jen škoda, že jsme nepřidali třetí branku - šance byly. O přestávce jsem hráče upozorňoval, že hosté v úvodu druhého poločasu určitě zkusí duel zdramatizovat. A má slova se potvrdila. Opava střídáním hru oživila a od úvodu jsme byli pod tlakem. Navíc poměrně brzy vstřelila kontaktní branku. Naštěstí jsme už další šance hostů přečkali a od 65. minuty jsme to byli opět my, kdo začal být aktivnější. Navíc se nám podařilo opět odskočit na rozdíl dvou branek a ve hře se uklidnit. Utkání se nám podařilo dovést do vítězného konce a jsme za tuhle tu výhru hrozně rádi. Utkání bylo velice těžké a pokud si hráči udrží výkonnost, tak to bude velice dobré. Všichni hráči zaslouží velikou pochvalu, protože kromě malého výpadku v začátku druhé půle to zvládli výborně.“ 

Rozhovory Rozhovory
so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

út 20.12. | redakce

Rajmund Mikuš: Na sebe bych si nevsadil, ale v obraně se cítím lépe než na křídle

Již třetí sezónu kroutí v barvách MFK Rajmund Mikuš! Zatímco v předchozích dvou prvoligových zaznamenal pouze jednu trefu, v té aktuální (druholigové) má na svém kontě čtyři přesné zásahy. Zároveň je nejlepším střelcem týmu.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo