Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FC Vsetín
sobota 10.9.2022
3:0
(2:0)

Diváci: 11
MFK Karviná
Vavřík R.- Třaskalík (81. Majchrowski), Pietraszek, Pochopeň, Buřík - Wojnar (46. Poruba), Pecold (74. Kubišta), Kubinski (60. Golasowski) - Nesvadba, Baumgartner, Vavřík V. (46. Kocián).
Branky: 6. a 36. Švagera, 89. Zbranek
Rozhodčí: Grečmal

Komentář

Trenér Petr Němec: „Utkání ve Vsetíně mělo být po minulém velmi dobrém výkonu vítězství s Opavou formalitou. Ale opak byl pravdou. Domácí navíc hned v úvodu po naší obrovské chybě a brejkové situaci šli do vedení. Vsetín hrál jednoduchý fotbal s nakopávanými míči a to nám dělalo obrovské problémy včetně příkladné bojovnosti domácích hráčů. My jsme soupeře nedokázali překonat ani herní kombinací. Dalo by se říct, že kromě dvou střel jsme si brankovou příležitost nevypracovali. A když domácí opět po chybě přidali druhou branku, nevypadalo to s námi dobře. Pět minut před koncem poločasu jsme vstřelili kontaktní branku, kterou nám však pro údajný ofsajd neuznali. Do druhého poločasu jsme prostřídali a úvod byl zcela v naši režii -  jenže spalovali jsme jednu šanci za druhou, a kdyby v 52. minutě svítilo na ukazateli skóre 2:4 tak by se nikdo nedivil. Navíc jsme o pět minut později vstřelili branku, která opět nebyla pro údajný ofsajd uznána. Posuzování těchto situací bylo rozdílné - domácí byli pouštěni z dvoumetrových ofsajdů do brejkových situací a náš brankář musel vytáhnout dobré zákroky. V závěru jsme měli dvě obrovské příležitosti, které opět zůstaly nevyužity. V poslední minutě po centru jsme si dali vlastní branku a domácí mohli slavit výhru 3:0. Z naší strany to bylo hodně nepovedené utkání podložené velkým neproměňováním vytvořených šancí. Je třeba na toto utkání rychle zapomenout a vrátit se k zodpovědnému přístupu, bojovnosti a pokoře.“


Rozhovory Rozhovory
so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

út 20.12. | redakce

Rajmund Mikuš: Na sebe bych si nevsadil, ale v obraně se cítím lépe než na křídle

Již třetí sezónu kroutí v barvách MFK Rajmund Mikuš! Zatímco v předchozích dvou prvoligových zaznamenal pouze jednu trefu, v té aktuální (druholigové) má na svém kontě čtyři přesné zásahy. Zároveň je nejlepším střelcem týmu.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo