Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FC Vsetín
sobota 10.9.2022
3:0
(2:0)

Diváci: 11
MFK Karviná
Vavřík R.- Třaskalík (81. Majchrowski), Pietraszek, Pochopeň, Buřík - Wojnar (46. Poruba), Pecold (74. Kubišta), Kubinski (60. Golasowski) - Nesvadba, Baumgartner, Vavřík V. (46. Kocián).
Branky: 6. a 36. Švagera, 89. Zbranek
Rozhodčí: Grečmal

Komentář

Trenér Petr Němec: „Utkání ve Vsetíně mělo být po minulém velmi dobrém výkonu vítězství s Opavou formalitou. Ale opak byl pravdou. Domácí navíc hned v úvodu po naší obrovské chybě a brejkové situaci šli do vedení. Vsetín hrál jednoduchý fotbal s nakopávanými míči a to nám dělalo obrovské problémy včetně příkladné bojovnosti domácích hráčů. My jsme soupeře nedokázali překonat ani herní kombinací. Dalo by se říct, že kromě dvou střel jsme si brankovou příležitost nevypracovali. A když domácí opět po chybě přidali druhou branku, nevypadalo to s námi dobře. Pět minut před koncem poločasu jsme vstřelili kontaktní branku, kterou nám však pro údajný ofsajd neuznali. Do druhého poločasu jsme prostřídali a úvod byl zcela v naši režii -  jenže spalovali jsme jednu šanci za druhou, a kdyby v 52. minutě svítilo na ukazateli skóre 2:4 tak by se nikdo nedivil. Navíc jsme o pět minut později vstřelili branku, která opět nebyla pro údajný ofsajd uznána. Posuzování těchto situací bylo rozdílné - domácí byli pouštěni z dvoumetrových ofsajdů do brejkových situací a náš brankář musel vytáhnout dobré zákroky. V závěru jsme měli dvě obrovské příležitosti, které opět zůstaly nevyužity. V poslední minutě po centru jsme si dali vlastní branku a domácí mohli slavit výhru 3:0. Z naší strany to bylo hodně nepovedené utkání podložené velkým neproměňováním vytvořených šancí. Je třeba na toto utkání rychle zapomenout a vrátit se k zodpovědnému přístupu, bojovnosti a pokoře.“


Rozhovory Rozhovory
st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo