Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Vítkovice
neděle 25.9.2022
2:2
(1:1)

Diváci: 0
MFK Karviná
Šimeček - Buřík, Pietraszek, Cwikla (6. Poruba, 46. Pedro), Šurík (61. Třaskalík) - Pecold (68. Pryszcz), Tovaly, Kačor - Nesvadba (68. Kubišta), Baumgartner, Chepovoi.
Branky: 31. Kunz, 56. Matejov - 29. Chepovoi, 72. Baumgartner
Rozhodčí: Potiorek

Komentář

Trenér Petr Němec: „Věděli jsme, že utkání bude těžké. Vítkovice v loňské sezóně skončily druhé a obě družstva v letošní sezóně myslí, na co nejvyšší postavení v tabulce. Začátek utkání nám vůbec nevyšel, domácí byli aktivnější a pohyblivější. Od 15. minuty jsme ale přebrali aktivitu, která vyústila v 28. minutě ve vedoucí branku po chybě brankáře. Místo abychom domácí drželi na odstup, necháme si za dvě minuty po chybě dát vyrovnávací branku. První poločas skončil smírně i přesto, že obě družstva měla brankové příležitosti. Druhý poločas od začátku patřil nám. Už v druhé minutě utekl obraně Chepovoi, ale v poslední chvíli mu míč ukopl obránce. Většinu času jsme byli na polovině domácích, paradoxně po našich třech nakumulovaných chybách jsme inkasovali. Kluci ale ukázali sílu a v 72. minutě jsme vyrovnali, kdy se o vyrovnání postarali střídající hráči - míč po ose Pedro, Pryszcz, Kubišta uklízel do branky Baumgartner. Závěr utkání byl velmi hektický, domácí po sérii tří rohů míč do branky nedotlačili a my v 90. minutě neproměnili 100% šanci, kdy zcela sám před brankářem selhal Baumgartner. Můžeme být smutní, že máme pouze bod, ale domácí jsme až moc lehkovážně pouštěli do brankových příležitostí! S bodem z venku bychom mohli být spokojeni, ale za mě je to málo.“

Rozhovory Rozhovory
so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

út 20.12. | redakce

Rajmund Mikuš: Na sebe bych si nevsadil, ale v obraně se cítím lépe než na křídle

Již třetí sezónu kroutí v barvách MFK Rajmund Mikuš! Zatímco v předchozích dvou prvoligových zaznamenal pouze jednu trefu, v té aktuální (druholigové) má na svém kontě čtyři přesné zásahy. Zároveň je nejlepším střelcem týmu.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo