Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Vítkovice
neděle 25.9.2022
2:2
(1:1)

Diváci: 0
MFK Karviná
Šimeček - Buřík, Pietraszek, Cwikla (6. Poruba, 46. Pedro), Šurík (61. Třaskalík) - Pecold (68. Pryszcz), Tovaly, Kačor - Nesvadba (68. Kubišta), Baumgartner, Chepovoi.
Branky: 31. Kunz, 56. Matejov - 29. Chepovoi, 72. Baumgartner
Rozhodčí: Potiorek

Komentář

Trenér Petr Němec: „Věděli jsme, že utkání bude těžké. Vítkovice v loňské sezóně skončily druhé a obě družstva v letošní sezóně myslí, na co nejvyšší postavení v tabulce. Začátek utkání nám vůbec nevyšel, domácí byli aktivnější a pohyblivější. Od 15. minuty jsme ale přebrali aktivitu, která vyústila v 28. minutě ve vedoucí branku po chybě brankáře. Místo abychom domácí drželi na odstup, necháme si za dvě minuty po chybě dát vyrovnávací branku. První poločas skončil smírně i přesto, že obě družstva měla brankové příležitosti. Druhý poločas od začátku patřil nám. Už v druhé minutě utekl obraně Chepovoi, ale v poslední chvíli mu míč ukopl obránce. Většinu času jsme byli na polovině domácích, paradoxně po našich třech nakumulovaných chybách jsme inkasovali. Kluci ale ukázali sílu a v 72. minutě jsme vyrovnali, kdy se o vyrovnání postarali střídající hráči - míč po ose Pedro, Pryszcz, Kubišta uklízel do branky Baumgartner. Závěr utkání byl velmi hektický, domácí po sérii tří rohů míč do branky nedotlačili a my v 90. minutě neproměnili 100% šanci, kdy zcela sám před brankářem selhal Baumgartner. Můžeme být smutní, že máme pouze bod, ale domácí jsme až moc lehkovážně pouštěli do brankových příležitostí! S bodem z venku bychom mohli být spokojeni, ale za mě je to málo.“

Rozhovory Rozhovory
st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo