Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
Hranice
středa 28.9.2022
0:6
(0:2)

Diváci: 60
MFK Karviná
Lipčák - Nesvadba, Pietraszek, Tovaly, Třaskalík - Baumgartner, Buřík (75. Kratochvíl), Fulier (59. Pecold) - Kubišta (75. Kachan), Pryszcz (66. Vavřík V.), Chepovoi (59. Poruba).
Branky: 8., 72., 73. a 88. Baumgartner, 27. Chepovoi, 49. Kubišta
Rozhodčí: Labaš

Komentář

Trenér Petr Němec: „Utkání v Hranicích se mi hodnotí velmi dobře. Od první do poslední minuty jsme hru ovládali, domácí nás ohrozili snad jen ze standardních situací. A také musí děkovat brankáři, že konečné skóre nebylo daleko vyšší. První poločas byl festivalem zahozených příležitostí, z domácího brankáře jsme udělali hvězdu. Vstup do druhého poločasu se nám povedl a třetí brankou jsme určili ráz utkání. Po prostřídání hra trošku upadla, ale v závěru jsme přidali další tři branky a výsledek byl na světě. Šest vstřelených branek a k tomu nula vzadu je velmi dobrý počin. Určitě na toto vítězství budeme chtít navázat v neděli doma proti Přerovu. Hráčům patří obrovská pochvala a poděkování.“

Rozhovory Rozhovory
so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

út 20.12. | redakce

Rajmund Mikuš: Na sebe bych si nevsadil, ale v obraně se cítím lépe než na křídle

Již třetí sezónu kroutí v barvách MFK Rajmund Mikuš! Zatímco v předchozích dvou prvoligových zaznamenal pouze jednu trefu, v té aktuální (druholigové) má na svém kontě čtyři přesné zásahy. Zároveň je nejlepším střelcem týmu.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo