Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
Hranice
středa 28.9.2022
0:6
(0:2)

Diváci: 60
MFK Karviná
Lipčák - Nesvadba, Pietraszek, Tovaly, Třaskalík - Baumgartner, Buřík (75. Kratochvíl), Fulier (59. Pecold) - Kubišta (75. Kachan), Pryszcz (66. Vavřík V.), Chepovoi (59. Poruba).
Branky: 8., 72., 73. a 88. Baumgartner, 27. Chepovoi, 49. Kubišta
Rozhodčí: Labaš

Komentář

Trenér Petr Němec: „Utkání v Hranicích se mi hodnotí velmi dobře. Od první do poslední minuty jsme hru ovládali, domácí nás ohrozili snad jen ze standardních situací. A také musí děkovat brankáři, že konečné skóre nebylo daleko vyšší. První poločas byl festivalem zahozených příležitostí, z domácího brankáře jsme udělali hvězdu. Vstup do druhého poločasu se nám povedl a třetí brankou jsme určili ráz utkání. Po prostřídání hra trošku upadla, ale v závěru jsme přidali další tři branky a výsledek byl na světě. Šest vstřelených branek a k tomu nula vzadu je velmi dobrý počin. Určitě na toto vítězství budeme chtít navázat v neděli doma proti Přerovu. Hráčům patří obrovská pochvala a poděkování.“

Rozhovory Rozhovory
st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo