Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 2.10.2022
5:1
(2:0)
Bažantnice
Diváci: 45
Přerov
Foltýn - Nesvadba, Pecold, Tovaly (51. Pietraszek), Třaskalík - Matuška, Buřík (78. Kubinski), Fulier - Kubišta (65. Pryszcz), Baumgartner (46. Vavřík V.), Chepovoi (65. Poruba).
Branky: 1. a 63. Fulier, 8. Matuška, 56. Chepovoi, 64. Vavřík - 68. Váleček
Rozhodčí: Janeček

Komentář

Trenér Petr Němec: „Vzhledem k postavení Přerova v tabulce nám situace velela jednoznačně vyhrát – a to se nám povedlo. Vstup do utkání byl vynikající, protože již v 35. vteřině jsme šli do vedení a v osmé minutě už to bylo 2:0. Co víc si přát? Potom ale kluci polevili, skóre jsme mohli navýšit, ale neproměňovali jsme šance. Co se týče soupeře, toho jsme do ničeho v první půli nepustili. I vstup do druhé půle jsme měli velice dobrý a krátce po hodině hry jsme vedli 5:0. Přišlo další polevení a hosté snad z jediné akce snížili. Utkání jsme jinak měli ve své moci a hráči Přerova můžou být rádi, že neodjeli s větším brankovým přídělem. S utkáním panuje spokojenost, zároveň ale doufám, že hráči se svým výkonem nebudou spokojení, protože můžou být ještě lepší. Navíc by měli mít touhu se neustále zlepšovat. Pochvala všem hráčům. Jen nezpychnout!“

Rozhovory Rozhovory
so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

út 20.12. | redakce

Rajmund Mikuš: Na sebe bych si nevsadil, ale v obraně se cítím lépe než na křídle

Již třetí sezónu kroutí v barvách MFK Rajmund Mikuš! Zatímco v předchozích dvou prvoligových zaznamenal pouze jednu trefu, v té aktuální (druholigové) má na svém kontě čtyři přesné zásahy. Zároveň je nejlepším střelcem týmu.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo