Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FK Třinec B
neděle 9.10.2022
0:1
(0:0)

Diváci: 47
MFK Karviná
Lipčák - Nesvadba, Pecold, Tovaly, Třaskalík (62. Cwikla) - Baumgartner, Buřík, Fulier (67. Pietraszek) - Kubišta (62. Kubinski), Salapatek (46. Vavřík V.), Chepovoi (90. Kratochvíl).
Branka: 85. Chepovoi
Rozhodčí: Krpel

Komentář

Trenér Petr Němec: „Utkání v Třinci jsme vyhráli hubeným, ale velice důležitým výsledkem. Po celé utkání jsme zápasili z proměňováním šancí. Co se týče hry a držení míče, tam jsme na tom byli lépe než domácí. V prvním poločase tři neproměněné šance. V druhém poločase s přibývajícím časem jsem chtěl střídáním něco změnit. Vytvořili jsme si dvě obrovské šance, zůstaly neproměněny. A tak nás v 85. minutě po skvělé provedené akci a sólovém nájezdu dostal do vedení Chepovoi, z čehož jsme měli obrovskou radost. Šlo totiž vidět, jak kluci obrovsky chtějí utkání vyhrát. V posledních utkáních jsme dávali hodně branek, tentokrát to bylo o jedné. Jsme rádi, že jsme ji dali my. Nula vzadu je super. Máme obrovskou radost z výhry - poděkování a pochvala hráčům.“


Rozhovory Rozhovory
so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

út 20.12. | redakce

Rajmund Mikuš: Na sebe bych si nevsadil, ale v obraně se cítím lépe než na křídle

Již třetí sezónu kroutí v barvách MFK Rajmund Mikuš! Zatímco v předchozích dvou prvoligových zaznamenal pouze jednu trefu, v té aktuální (druholigové) má na svém kontě čtyři přesné zásahy. Zároveň je nejlepším střelcem týmu.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo