Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 16.10.2022
5:1
(1:0)
Bažantnice
Diváci: 80
SK Uničov
Foltýn - Vavřík V., Cwikla, Tovaly (46. Pecold), Třaskalík - Matuška (46. Salapatek), Buřík (66. Kubinski), Fulier (74. Poruba) - Nesvadba, Baumgartner, Chepovoi (66. Kubišta).
Branky: 27. z pen. Baumgartner, 55. Třaskalík, 59. Salapatek, 75. Nesvadba, 87. Vavřík - 83. Sedlář
Rozhodčí: Godfryd

Komentář

Trenér Petr Němec: „Uničov k nám přijel s hodně defenzivní taktikou. Zpočátku nás zkoušel presovat, ale to se mu nedařilo. Dlouho jsme se prali s touto defenzivou, ale především s naší nepřesností, pomalou kombinací a soupeřovým důrazem. V 26. minutě hosté faulovali v šestnáctce a kopali jsme penaltu, kterou se nám podařilo s přehledem proměnit. Ale i tak se obraz hry do konce poločasu nezměnil. Do druhého poločasu jsme udělali dvě změny abychom hru zrychlili a byli víc přímočařejší. Dle výsledku se nám to povedlo, přidali jsme čtyři branky a může nás jen mrzet zbytečně inkasovaná branka v závěru. První poločas jsme neodehráli dobře, v druhém přišlo zlepšení, ale myslím si, že můžeme hrát daleko lépe. Máme tři body a to je důležité. Hráče můžeme pochválit, ale víc za druhý poločas.“

Rozhovory Rozhovory
po 1.7. | redakce

Rajmund Mikuš: EURO vyhraje Španělsko

Slovenský (spíš) záložník rozhodl sobotní duel ve Stonavě proti GKS Tychy. Po utkání mluvil o prvním týdnu přípravy, novém trenérském týmu, dovolené i evropském šampionátu.

so 22.6. | redakce

VIDEO: První rozhovor s novým koučem Martinem Hyským

Patnáctiminutové interview před zahájením letní přípravy s trenérem Martinem Hyským. Probráno bylo plno témat...

út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo