Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 16.10.2022
5:1
(1:0)
Bažantnice
Diváci: 80
SK Uničov
Foltýn - Vavřík V., Cwikla, Tovaly (46. Pecold), Třaskalík - Matuška (46. Salapatek), Buřík (66. Kubinski), Fulier (74. Poruba) - Nesvadba, Baumgartner, Chepovoi (66. Kubišta).
Branky: 27. z pen. Baumgartner, 55. Třaskalík, 59. Salapatek, 75. Nesvadba, 87. Vavřík - 83. Sedlář
Rozhodčí: Godfryd

Komentář

Trenér Petr Němec: „Uničov k nám přijel s hodně defenzivní taktikou. Zpočátku nás zkoušel presovat, ale to se mu nedařilo. Dlouho jsme se prali s touto defenzivou, ale především s naší nepřesností, pomalou kombinací a soupeřovým důrazem. V 26. minutě hosté faulovali v šestnáctce a kopali jsme penaltu, kterou se nám podařilo s přehledem proměnit. Ale i tak se obraz hry do konce poločasu nezměnil. Do druhého poločasu jsme udělali dvě změny abychom hru zrychlili a byli víc přímočařejší. Dle výsledku se nám to povedlo, přidali jsme čtyři branky a může nás jen mrzet zbytečně inkasovaná branka v závěru. První poločas jsme neodehráli dobře, v druhém přišlo zlepšení, ale myslím si, že můžeme hrát daleko lépe. Máme tři body a to je důležité. Hráče můžeme pochválit, ale víc za druhý poločas.“

Rozhovory Rozhovory
so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

út 20.12. | redakce

Rajmund Mikuš: Na sebe bych si nevsadil, ale v obraně se cítím lépe než na křídle

Již třetí sezónu kroutí v barvách MFK Rajmund Mikuš! Zatímco v předchozích dvou prvoligových zaznamenal pouze jednu trefu, v té aktuální (druholigové) má na svém kontě čtyři přesné zásahy. Zároveň je nejlepším střelcem týmu.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo