Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 16.10.2022
5:1
(1:0)
Bažantnice
Diváci: 80
SK Uničov
Foltýn - Vavřík V., Cwikla, Tovaly (46. Pecold), Třaskalík - Matuška (46. Salapatek), Buřík (66. Kubinski), Fulier (74. Poruba) - Nesvadba, Baumgartner, Chepovoi (66. Kubišta).
Branky: 27. z pen. Baumgartner, 55. Třaskalík, 59. Salapatek, 75. Nesvadba, 87. Vavřík - 83. Sedlář
Rozhodčí: Godfryd

Komentář

Trenér Petr Němec: „Uničov k nám přijel s hodně defenzivní taktikou. Zpočátku nás zkoušel presovat, ale to se mu nedařilo. Dlouho jsme se prali s touto defenzivou, ale především s naší nepřesností, pomalou kombinací a soupeřovým důrazem. V 26. minutě hosté faulovali v šestnáctce a kopali jsme penaltu, kterou se nám podařilo s přehledem proměnit. Ale i tak se obraz hry do konce poločasu nezměnil. Do druhého poločasu jsme udělali dvě změny abychom hru zrychlili a byli víc přímočařejší. Dle výsledku se nám to povedlo, přidali jsme čtyři branky a může nás jen mrzet zbytečně inkasovaná branka v závěru. První poločas jsme neodehráli dobře, v druhém přišlo zlepšení, ale myslím si, že můžeme hrát daleko lépe. Máme tři body a to je důležité. Hráče můžeme pochválit, ale víc za druhý poločas.“

Rozhovory Rozhovory
út 28.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Jaroslav Svozil

Stoper Jaroslav Svozil přišel v létě z Ostravy. V rozhovoru promluvil i o svých dalších angažmá, o tradici během vítězného pokřiku a zmínil i několik bývalých či současných spoluhráčů, na které nedá dopustit. Řeč ale přišla i na blížící se Vánoce…

so 18.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Veliký profesionál se definitivně loučí. Stylově před vyprodaným stadionem se s ním klub jako s hráčem rozloučí. Ovšem Michal Papadopulos v klubu působí dál – jako trenér útočníků. Nejen o tom, ale i o bohaté kariéře, kterou by mu mohl leckdo závidět, hovořil v bulletinovém rozhovoru.

čt 26.10. | redakce

Martin Zedníček: Všechno už dělám naplno, pauza byla dlouhá!

Po necelých jedenácti měsících znovu navlékl dres a vyběhl na trávník. Martin Zedníček je po těžkém zranění kolene zpátky! Od začátku října si znovu užívá zápasový rytmus - zatím v třetiligovém béčku.

st 25.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Juraj Jarábek

Pohodové povídání s trenérem Jurajem Jarábkem především o jeho dalších štacích po odvolání z lavičky MFK v březnu 2021. Pochválil také našeho odchovance Ondřeje Lingra za obrovský herní progres.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo