Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FK Nový Jičín
neděle 6.11.2022
0:13
(0:4)

Diváci: 56
MFK Karviná
Foltýn - Vavřík (60. Kubišta), Buřík, Tovaly, Třaskalík - Baumgartner, Matuška, Fulier (74. Hruška) - Nesvadba, Salapatek (60. Kubinski), Chepovoi (60. Poruba).
Branky: 14., 40. a 62. Fulier, 50. a 85. Baumgartner, 52. a 59. Matuška, 12. Vavřík, 29. z pen. Tovaly, 58. z pen. Salapatek, 65. Nesvadba, 69. vl. Vahalík, 87. Poruba
Rozhodčí: Šafrán

Komentář

Trenér Petr Němec: „Utkání v Novém Jičíně jsme dle papírových předpokladů zvládli na výbornou. První poločas skončil o čtyři góly v náš prospěch, ale šancí jsme si vytvořili daleko víc. Tady jsme řešili finální fázi špatně a měli malý důraz v zakončení. Po přestávce se to zlepšilo a bylo z toho vysoké vítězství. Jsem rád, že se kluci ženou za vítězstvím a nepolevují i za rozhodnutého stavu. Opět se podařila vzadu udržet nula, domácí jsme do ničeho nepustili. Je třeba pokračovat v nastoleném trendu a nepolevit. Hráči zaslouží obrovskou pochvalu, pracovali velice dobře.“ 

Rozhovory Rozhovory
so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

út 20.12. | redakce

Rajmund Mikuš: Na sebe bych si nevsadil, ale v obraně se cítím lépe než na křídle

Již třetí sezónu kroutí v barvách MFK Rajmund Mikuš! Zatímco v předchozích dvou prvoligových zaznamenal pouze jednu trefu, v té aktuální (druholigové) má na svém kontě čtyři přesné zásahy. Zároveň je nejlepším střelcem týmu.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo