Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 13.11.2022
8:0
(3:0)
Kovona UT
Diváci: 50
FK Mohelnice
Foltýn - Nesvadba, Pecold, Tovaly, Třaskalík (61. Majchrowski) - Matuška, Kubinski (75. Pacík), Baumgartner - Kubišta (61. Kratochvíl), Salapatek (75. Smetana), Chepovoi.
Branky: 26., 50. a 74. Baumgartner, 9. a 54. Matuška, 30. Tovaly, 48. Salapatek, 52. z pen. Chepovoi
Rozhodčí: Bebenek

Komentář

Trenér Petr Němec: „Utkání s Mohelnicí jsme od úvodu měli ve své moci. I když soupeř se nejvíc soustředil jen na bránění, tak už v šesté minutě jsme kopali penaltu – a neproměnili ji. Avšak v deváté minutě jsme už šli do vedení. V prvním poločase jsme přidali ještě dvě branky, ale jinak jsme se prvním poločasem spíš protrápili sami se sebou. Vše jsme řešili pomalu a těžkopádně, chyběl moment překvapení a větší kreativita. O přestávce jsme si k tomu něco řekli a vstup do druhé půle byl diametrálně odlišný. Během šesti minut jsme přidali čtyři branky. Potom ale přišlo uspokojení a my přidali jen jednu branku. Herně to nebylo ideální, ale výsledek je jednoznačný. Uhraná nula vzadu je velice pozitivní. Dva hráči ročníku 2007 nastoupili na patnáct minut – další pozitivum. Teď už jen zvládnout poslední utkání podzimu…“

Rozhovory Rozhovory
so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

út 20.12. | redakce

Rajmund Mikuš: Na sebe bych si nevsadil, ale v obraně se cítím lépe než na křídle

Již třetí sezónu kroutí v barvách MFK Rajmund Mikuš! Zatímco v předchozích dvou prvoligových zaznamenal pouze jednu trefu, v té aktuální (druholigové) má na svém kontě čtyři přesné zásahy. Zároveň je nejlepším střelcem týmu.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo