Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
SK Hanácká Slavia Kroměříž B
neděle 28.8.2022
0:4
(0:1)

Diváci: 50
MFK Karviná
Vavřík R. - Třaskalík, Pietraszek, Pochopeň, Šurík - Golasowski (76. Poruba), Kubinski, Wojnar (81. Majchrowski ) - Vavřík V. (60. Chepovoi), Baumgartner (46. Barbořák), Nesvadba (81. Pryszcz).
Branky: 57. a 67. Nesvadba, 25. Pietraszek, 59. Barbořák
Rozhodčí: Tomanec

Komentář

Trenér Petr Němec: „Do Kroměříže jsme jeli v očekávání, jestli na vcelku vydařenou přípravu navážeme i v mistrovských utkáních. To se nám povedlo! Od prvních minut jsme hru ovládali, ale přes převahu a množství standardních situací jsme nedokázali vstřelit branku. To se nám povedlo ve 25. minutě po rohovém kopu. Další branku se nám už do konce prvního poločasu nepodařilo vsítit a domácí snad ani naší branku neohrozili. Naopak vstup do druhého se nám povedl - v 59. minutě jsme zvyšovali na 0:3 a o výsledku bylo rozhodnuto. Navíc, když jsme vsítili čtvrtou branku, utkání se už jen dohrávalo. Přesto jsme měli tři další velice solidní příležitosti. Těší nás, že i ve druhém poločasu jsme domácí nepustili do nějaké vážnější příležitosti. Myslím si, že můžeme být spokojeni, protože na velice špatném terénu jsme vstřelili čtyři góly a žádný neinkasovali. Hráči zaslouží velkou pochvalu za přistup i nasazení.“

Rozhovory Rozhovory
so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

út 20.12. | redakce

Rajmund Mikuš: Na sebe bych si nevsadil, ale v obraně se cítím lépe než na křídle

Již třetí sezónu kroutí v barvách MFK Rajmund Mikuš! Zatímco v předchozích dvou prvoligových zaznamenal pouze jednu trefu, v té aktuální (druholigové) má na svém kontě čtyři přesné zásahy. Zároveň je nejlepším střelcem týmu.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo