Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
SK Hanácká Slavia Kroměříž B
neděle 28.8.2022
0:4
(0:1)

Diváci: 50
MFK Karviná
Vavřík R. - Třaskalík, Pietraszek, Pochopeň, Šurík - Golasowski (76. Poruba), Kubinski, Wojnar (81. Majchrowski ) - Vavřík V. (60. Chepovoi), Baumgartner (46. Barbořák), Nesvadba (81. Pryszcz).
Branky: 57. a 67. Nesvadba, 25. Pietraszek, 59. Barbořák
Rozhodčí: Tomanec

Komentář

Trenér Petr Němec: „Do Kroměříže jsme jeli v očekávání, jestli na vcelku vydařenou přípravu navážeme i v mistrovských utkáních. To se nám povedlo! Od prvních minut jsme hru ovládali, ale přes převahu a množství standardních situací jsme nedokázali vstřelit branku. To se nám povedlo ve 25. minutě po rohovém kopu. Další branku se nám už do konce prvního poločasu nepodařilo vsítit a domácí snad ani naší branku neohrozili. Naopak vstup do druhého se nám povedl - v 59. minutě jsme zvyšovali na 0:3 a o výsledku bylo rozhodnuto. Navíc, když jsme vsítili čtvrtou branku, utkání se už jen dohrávalo. Přesto jsme měli tři další velice solidní příležitosti. Těší nás, že i ve druhém poločasu jsme domácí nepustili do nějaké vážnější příležitosti. Myslím si, že můžeme být spokojeni, protože na velice špatném terénu jsme vstřelili čtyři góly a žádný neinkasovali. Hráči zaslouží velkou pochvalu za přistup i nasazení.“

Rozhovory Rozhovory
st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo