Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
středa 31.8.2022
4:0
(1:0)
Bažantnice
Diváci: 64
ŠSK Bílovec
Siekierka – Kostka (46. Buček), Nerad, Staněk (46. Filek), Fian – Pacík, Kučák, Griger – Klimša (46. Taksonyi), Štětinský (46. Bílý), Valošek (68. Balažovič).
Branky: 46. a 78. Kučák, 44. Klimša, 60. Buček
Rozhodčí: Svoboda

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Zbyšek Gazda: „V úvodu jsme po našich zaváháních v rozehrávce ustáli dvě příležitosti hostů, ale pak se už zápas odvíjel v náš prospěch. Povzbuzující i uklidňující byl gól do šatny. Jak jsme v prvním kole zaváhali na přelomu poločasů, tak tentokrát to bylo přesně naopak. Hned po příchodu z kabin jsme po pěkné akci zvýšili na rozdíl dvou gólů a chlapci si začali ještě více věřit a prosazovat se. Opravdu pěkný fotbalový moment přišel v 60 minutě - Buček si akci na půlicí čáře sám založil a krásnou střelou roztleskal rodičovské fanouškovské zázemí. Výsledek zpečetil gólem na 4:0 dvoubrankový Kučák. Hosté si určitě zasloužili vstřelit gól, vypracovali si i za nepříznivého stavu šance, ale naše obrana uhájila čisté konto. Kromě dobrého výkonu jsme spokojeni i s rotací hráčů, což bude v podzimní části naším cílem – vytížit všechny hráče a dát jim možnost předvést se.“

Rozhovory Rozhovory
so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

út 20.12. | redakce

Rajmund Mikuš: Na sebe bych si nevsadil, ale v obraně se cítím lépe než na křídle

Již třetí sezónu kroutí v barvách MFK Rajmund Mikuš! Zatímco v předchozích dvou prvoligových zaznamenal pouze jednu trefu, v té aktuální (druholigové) má na svém kontě čtyři přesné zásahy. Zároveň je nejlepším střelcem týmu.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo