Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FC Vsetín
sobota 10.9.2022
2:3
(1:1)

Diváci: 20
MFK Karviná
Koch – Balažovič (46. Klimša), Filek (46. Griger), Sikora, Buček – Pacík, Kučák (64. Kostka), Valošek (49. Štětinský) – Vlček (46. Bílý), Budzinski, Taksonyi.
Branky: 20. Jašek, 80. Konečný - 7. Filek, 48. Valošek, 68. Taksonyi
Rozhodčí: Páral

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Zbyšek Gazda: „Po chytře zahrané standardce jsme šli do vedení. Jelikož jsme v prvním poločase byli trochu zbrklí, tak navzdory aktivnější hře se nám kvůli nepřesnostem a špatným řešením nepodařilo skórovat i podruhé. Naopak domácí využili jednu ze svých šancí a vyrovnali. Druhou část jsme zvládli lépe, míč jsme měli ještě častěji, což vyústilo do druhého a hlavně třetího rozdílového gólu po pěkné kombinaci. Vsetínu se před dvěma týdny podařilo za třicet minut vyrovnat zápas, když prohrával už 1:5. Takže když v 80. minutě vstřelili fyzicky zdatní Valaši kontaktní gól, závěr zápasu měl náboj. Chlapci museli k práci s míčem přidat i zvýšenou dávku úspěšné soubojovosti, protože domácí hru ještě více zjednodušili a do naší šestnáctky i na obrannou polovinu začalo létat množství dlouhých míčů – ale zvládli to. Díky oběma týmům v zajímavém utkání jsme se radovali ze zaslouženého a vydřeného vítězství.“

Rozhovory Rozhovory
so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

út 20.12. | redakce

Rajmund Mikuš: Na sebe bych si nevsadil, ale v obraně se cítím lépe než na křídle

Již třetí sezónu kroutí v barvách MFK Rajmund Mikuš! Zatímco v předchozích dvou prvoligových zaznamenal pouze jednu trefu, v té aktuální (druholigové) má na svém kontě čtyři přesné zásahy. Zároveň je nejlepším střelcem týmu.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo