Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 18.9.2022
1:1
(0:1)
Bažantnice
Diváci: 40
1. SK Prostějov B
Koch – Balažovič (46. Kostka), Filek, Fian – Pacík (86. Barčák), Kučák (46. Bílý), Buček – Budzinski (62. Staněk), Smetana (62. Štětinský), Valošek.
Branky: 88. Fian - 2. Sláma
Rozhodčí: Jonszta

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Zbyšek Gazda: „Branka hostí už z druhé minuty, a k tomu z kategorie velmi laciných, náš výkon moc neovlivnila. Odehráli jsme dobrý zápas, ve kterém nám k vítězství chyběla větší efektivita. Se soupeřem jsme se setkali už v přípravě (v poháru V. Marečka), kdy jsme na jeho půdě dokázali zvítězit. I v neděli to byl dobrý zápas, otevřený až do konce. Zasloužený vyrovnávající gól se nám podařilo vstřelit až dvě minuty před koncem. Chtěli jsme víc, ale kromě dalších příležitostí jsme neproměnili ještě v prvním poločase i penaltu.“

Rozhovory Rozhovory
út 28.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Jaroslav Svozil

Stoper Jaroslav Svozil přišel v létě z Ostravy. V rozhovoru promluvil i o svých dalších angažmá, o tradici během vítězného pokřiku a zmínil i několik bývalých či současných spoluhráčů, na které nedá dopustit. Řeč ale přišla i na blížící se Vánoce…

so 18.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Veliký profesionál se definitivně loučí. Stylově před vyprodaným stadionem se s ním klub jako s hráčem rozloučí. Ovšem Michal Papadopulos v klubu působí dál – jako trenér útočníků. Nejen o tom, ale i o bohaté kariéře, kterou by mu mohl leckdo závidět, hovořil v bulletinovém rozhovoru.

čt 26.10. | redakce

Martin Zedníček: Všechno už dělám naplno, pauza byla dlouhá!

Po necelých jedenácti měsících znovu navlékl dres a vyběhl na trávník. Martin Zedníček je po těžkém zranění kolene zpátky! Od začátku října si znovu užívá zápasový rytmus - zatím v třetiligovém béčku.

st 25.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Juraj Jarábek

Pohodové povídání s trenérem Jurajem Jarábkem především o jeho dalších štacích po odvolání z lavičky MFK v březnu 2021. Pochválil také našeho odchovance Ondřeje Lingra za obrovský herní progres.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo