Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Vítkovice
neděle 25.9.2022
2:3
(1:3)

Diváci: 0
MFK Karviná
Řezák – Buček (69. Kostka), Filek, Zahorii, Staněk (46. Fian) – Pacík, Griger, Valošek – Bílý (31. Balažovič), Vlček (69. Štětinský), Shemiakin (46. Kučák).
Branky: 6. a 73. Hloch - 22. a 44. Vlček, 34. Valošek
Rozhodčí: Čecháček

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Zbyšek Gazda: „Z dosud odehraných zápasů je zřejmé, že máme „rádi“ dramatické duely a jsme i „zdvořilí“ k našim soupeřům. Ale polepšili jsme se, tentokrát jsme Vítkovicím darovali vedení „až“ v 6. minutě. Kluky však znovu pochválíme, inkasovaný gól s nimi nijak nezamával a do poločasu i díky efektivitě a kvalitě v jistých fázích hry zápas otočili. Domácím patřilo do neděle v neúplné tabulce 1. místo a opodstatněnost svého postavení potvrdili ve druhé části. S výkonem jsme byli spokojeni až do 73. min., kdy jsme inkasovali kontaktní gól. O pár minut opustil kvůli zranění hřiště Kučák (pětici hráčů jsme tradičně měli kvůli zápasové praxi už vystřídanou) a dohrávali jsme v deseti. Ustáli jsme i sedmiminutové nastavení a mohli jsme se těšit z pěkného vítězství proti kvalitnímu soupeři, který měl možnosti vyrovnat, ale na naši radost přívlastek efektivní patřil tentokrát nám.“

Rozhovory Rozhovory
so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

út 20.12. | redakce

Rajmund Mikuš: Na sebe bych si nevsadil, ale v obraně se cítím lépe než na křídle

Již třetí sezónu kroutí v barvách MFK Rajmund Mikuš! Zatímco v předchozích dvou prvoligových zaznamenal pouze jednu trefu, v té aktuální (druholigové) má na svém kontě čtyři přesné zásahy. Zároveň je nejlepším střelcem týmu.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo