Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Vítkovice
neděle 25.9.2022
2:3
(1:3)

Diváci: 0
MFK Karviná
Řezák – Buček (69. Kostka), Filek, Zahorii, Staněk (46. Fian) – Pacík, Griger, Valošek – Bílý (31. Balažovič), Vlček (69. Štětinský), Shemiakin (46. Kučák).
Branky: 6. a 73. Hloch - 22. a 44. Vlček, 34. Valošek
Rozhodčí: Čecháček

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Zbyšek Gazda: „Z dosud odehraných zápasů je zřejmé, že máme „rádi“ dramatické duely a jsme i „zdvořilí“ k našim soupeřům. Ale polepšili jsme se, tentokrát jsme Vítkovicím darovali vedení „až“ v 6. minutě. Kluky však znovu pochválíme, inkasovaný gól s nimi nijak nezamával a do poločasu i díky efektivitě a kvalitě v jistých fázích hry zápas otočili. Domácím patřilo do neděle v neúplné tabulce 1. místo a opodstatněnost svého postavení potvrdili ve druhé části. S výkonem jsme byli spokojeni až do 73. min., kdy jsme inkasovali kontaktní gól. O pár minut opustil kvůli zranění hřiště Kučák (pětici hráčů jsme tradičně měli kvůli zápasové praxi už vystřídanou) a dohrávali jsme v deseti. Ustáli jsme i sedmiminutové nastavení a mohli jsme se těšit z pěkného vítězství proti kvalitnímu soupeři, který měl možnosti vyrovnat, ale na naši radost přívlastek efektivní patřil tentokrát nám.“

Rozhovory Rozhovory
st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo