Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
Hranice
středa 28.9.2022
3:1
(3:0)

Diváci: 50
MFK Karviná
Berger – Kostka (46. Balažovič), Filek, Sikora, Fian – Pacík (71. Staněk), Griger, Buček – Budzinski (46. Bílý), Smetana (46. Štětinský), Vlček (46. Shemiakin).
Branky: 23. Zelinka, 40. Molnár, 45. Komárek - 60. z pen. Buček
Rozhodčí: Pospíšil

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Zbyšek Gazda: „Hranice se dostaly do čela soutěže a my jsme chtěli i na jejich půdě zůstat věrni našim zásadám. Chtěli jsme hrát konstruktivně bez ohledu na tlak či fyzickou dispozici soupeře. První poločas nás domácí vytrestali, ovšem pomohli jsme jim i svou lehkovážností či nekvalitou v důležitých momentech. V tomto zápase si kluci ověřili, že navzdory poločasovému skóre 0:3 mohou po závěrečném hvizdu odcházet se zvednutou hlavou. V Hranicích jsme ve druhém poločase podali jeden z nejlepších výkonů z dosavadních zápasů. Kombinačně jsme soupeře jasně přehrávali a ukázali několik opravdu povedených akcí. Navzdory sympatické snaze a zdravé energii do poslední minuty se nám ovšem podařilo skórovat už jen jednou. V dobrém mládežnickém zápase vyhráli domácí díky zvládnutému prvnímu poločasu.“

Rozhovory Rozhovory
so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

út 20.12. | redakce

Rajmund Mikuš: Na sebe bych si nevsadil, ale v obraně se cítím lépe než na křídle

Již třetí sezónu kroutí v barvách MFK Rajmund Mikuš! Zatímco v předchozích dvou prvoligových zaznamenal pouze jednu trefu, v té aktuální (druholigové) má na svém kontě čtyři přesné zásahy. Zároveň je nejlepším střelcem týmu.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo