Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
Valašské Meziříčí
sobota 22.10.2022
2:3
(1:1)

Diváci: 38
MFK Karviná
Siekierka – Buček (85. Balažovič) Filek, Pavlica, Fian (77. Staněk) – Pacík, Kučák (46. Shemiakin) Griger – Valošek (85. Budzinski), Štětinský (46. Nerad), Taksonyi.
Branky: 10. a 90. Kovář - 40. Pacík, 49. Griger, 73. Filek
Rozhodčí: Janeček

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Zbyšek Gazda: „Anglický týden jsme ukončili vítězstvím a hlavně solidním výkonem. Kluci měli mimo jiné v zápase se soupeřem, který by v případě vítězství šel do čela tabulky, navázat na velmi dobrý výkon ze středečního přípraváku v Žilině - podařilo se jim to! Na soupeřově hřišti jsme tradičně nezačali dobře, ale postupně jsme se do zápasu dostali a vyústěním byl vyrovnávající gól. Navíc těsně po obrátce se nám podařilo skóre otočit. Rozhodujícím momentem byl náš třetí gól. Valašské Meziříčí určitě po něm duel nezabalilo a v posledních minutách vstřelilo diskutabilní kontaktní gól, který do závěru vlil potřebné emoce. Hektický finiš jsme zvládli a opět (celkově počtvrté) jsme venku vyhráli výsledkem 3:2! Fyzicky vyspělejší, a ve hře přímočaří domácí, byli nebezpeční celý zápas. Z našeho výkonu byla cítit víra a odhodlání v obrat. V dobrém zápase jsme zvítězili a oplatili Valmezu prohru z přípravy.“

Rozhovory Rozhovory
so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

út 20.12. | redakce

Rajmund Mikuš: Na sebe bych si nevsadil, ale v obraně se cítím lépe než na křídle

Již třetí sezónu kroutí v barvách MFK Rajmund Mikuš! Zatímco v předchozích dvou prvoligových zaznamenal pouze jednu trefu, v té aktuální (druholigové) má na svém kontě čtyři přesné zásahy. Zároveň je nejlepším střelcem týmu.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo