Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 13.11.2022
13:0
(7:0)
Kovona UT
Diváci: 20
FK Mohelnice
Siekierka – Buček, Nerad, Sikora (46. Fian), Taksonyi (46. Kostka) – Pacík (Griger), Smetana (46. Bílý), Valošek – Klimša, Shemiakin (46. Štětinský), Budzinski.
Branky: 17., 28. 33. Valošek, 60. a 62. Klimša, 10. Smetana, 25. Shemiakin, 31. Sikora, 45. Buček, 53. D. Štětinský, 72. Kostka, 78. Griger, 80. Nerad
Rozhodčí: Novák

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Zbyšek Gazda: „V předposledním podzimním zápase jsme sestavu znovu podle plánu přerotovali a kluci si s chutí zahráli. Jelikož soupeř vzdoroval jen krátce, v podstatě celý zápas se odehrával na jeho polovině a byl o dobývání brány Mohelnice. Hráči měli na svých postech jisté úkoly, které se v takovém utkání dají zkoušet, a které se jim dařilo více či méně naplňovat. Končené skóre mělo být větší, a to nejen proto, že zápas se nedohrál v plné minutáži…“

Rozhovory Rozhovory
so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

út 20.12. | redakce

Rajmund Mikuš: Na sebe bych si nevsadil, ale v obraně se cítím lépe než na křídle

Již třetí sezónu kroutí v barvách MFK Rajmund Mikuš! Zatímco v předchozích dvou prvoligových zaznamenal pouze jednu trefu, v té aktuální (druholigové) má na svém kontě čtyři přesné zásahy. Zároveň je nejlepším střelcem týmu.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo