Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
SK Hanácká Slavia Kroměříž B
neděle 28.8.2022
3:1
(1:1)

Diváci: 15
MFK Karviná
Koch (46. Řezák) - Fian (46. Kostka), Filek (46. Kučák), Nerad, Nalewajka (65. Klimša) - Pacík - Vlček, Griger, Buček (46. Staněk), Valošek - Bílý.
Branky: 43. Gabriel, 47. Gabrhelík, 53. Zichala - 27. Bílý
Rozhodčí: Slováček

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Zbyšek Gazda: „Do prvního mistráku jsme vstoupili dobře, hráli jsme aktivně a vytvořili si příležitosti. Do vedení jsme šli ve 27. min. po střele Bílého zpoza šestnáctky. Z rytmu nás vyvedl gól do šatny po rohovém kopu, kdy urostlý domácí hráč hlavičkoval „z letové hladiny“ mimo náš dosah. Družstvo U16 máme vytvořeno čistě z ročníku 2007 a občas bude doplněno o rok staršími z U17. V sezóně se těšíme na konfrontaci se staršími hráči, jako tomu bylo v Kroměříži. Kluky to může posunout a připravit na ligu U17. Ale budeme se muset vyvarovat chyb, které jsme udělali od 43. do 53. minuty, kdy jsme zápas výsledkově ztratili. Přestože se hrálo na velmi těžkém terénu a proti fyzicky disponovanému soupeři, byli jsme fotbalovějším a aktivnějším týmem. Kroměříž však byla lepší a efektivnější v obou šestnáctkách, což bývá většinou rozhodující.“

Rozhovory Rozhovory
so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

út 20.12. | redakce

Rajmund Mikuš: Na sebe bych si nevsadil, ale v obraně se cítím lépe než na křídle

Již třetí sezónu kroutí v barvách MFK Rajmund Mikuš! Zatímco v předchozích dvou prvoligových zaznamenal pouze jednu trefu, v té aktuální (druholigové) má na svém kontě čtyři přesné zásahy. Zároveň je nejlepším střelcem týmu.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo