2:3
(1:2)

Diváci: 59
Vavřík R.- Nesvadba, Pecold (75. Tovaly), Zahorii, Šebesta - Pedro (30. Kubišta), Kubinski, Fulier - Alokhin (80. Salapatek), Baumgartner, Chepovoi.
Branky: 15. Nováček, 51. Kamyshanov - 2. Chepovoi, 39. Nesvadba, 61. z pen. Baumgartner
Rozhodčí: Šafrán

Trenér Petr Němec: „Utkání v Opavě začalo být zajímavé hned od výkopu, protože domácí ohrozili naši branku a kopali rohový kop, ale hned z rozehrávky jsme dali branku. Vzápětí po rozehrání domácí kopali roh a Radek Vavřík v naší brance vytáhl fantastický zákrok. Z protiútoku jsme mohli jít do dvoubrankového vedení, kdy po skvělé přihrávce Pedra náš útočník nastřelil do hlavy brankáře domácích – ten vůbec nevěděl, jak tomu zabránil. Kdo nebyl v úvodu utkání tak neuvěřil. Domácím se podařilo vyrovnat po naší chybě uprostřed hřiště a z brejku nás potrestali. První poločas měl náboj, domácí se snažili o aktivní hru, kde se nám snažili vzít míč vysokým presinkem, nám se ale dařilo z toho vyjíždět a tlačit se před jejich branku. Šest minut před koncem prvního poločasu se nám po krásné akci podařilo jít znovu do vedení. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že bychom vedení chtěli udržet a pokud se to podaří, tak nějakou branku přidat. To se nám málem podařilo hned ve druhé minutě, kdy jsme šli sami na brankáře, ale neproměnili jsme. A tak domácí po rohovém kopu srovnali stav na 2:2. Tady se opět ukázalo, že jsme schopni zareagovat a za sedm minut si vzít vedení opět zpět proměněným pokutovým kopem. V tu chvíli domácí vrhli všechny síly do útoku a snažili se s výsledkem něco udělat. Nám se tím otvírala okénka v domácí obraně. Šance jsme si vytvořili, ale buď nás zastavil praporek rozhodčího, nebo jsme je zahodili. Přes veškerou snahu domácích o vyrovnání jsme do konce utkání vítězství udrželi. Po utkání jsme byli všichni šťastni a spokojeni, že jsme v Opavě vyhráli a udrželi si první příčku v tabulce s šestibodovým náskokem. Celému družstvu chci poblahopřát k vítězství a také vyseknout velkou pochvalu a obdiv za pracovitost a poctivý přístup.“