Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
Přerov
sobota 29.4.2023
1:5
(1:1)

Diváci: 38
MFK Karviná
Vavřík R. - Pietraszek (46. Zahorii), Egwu, Pecold, Nesvadba - Okechukwu, Kubinski, Wojnar (82. Macko) - Pryszcz (46. Alokhin), Salapatek (64. Vavřík V.), Kubišta (46. Chepovoi).
Branky: 27. Řezníček - 7. Pecold, 69. V. Vavřík, 80. Wojnar, 88. Okechukwu, 90. Chepovoi
Rozhodčí: Smýkal

Komentář

Trenéři Petr Němec a Čestmír Kročil: „Utkání v Přerově jsme měli od první minuty zcela ve své moci. Domácí jsme přišpendlili k jejich brance a v 7. minutě jsme byli odměněni vedoucí brankou, kdy Pecold napřáhl z dobrých dvaatřiceti metrů a míč zapadl za tyč. Nadále jsme pokračovali v tlaku, leč nabídnuté šance jsme nebyli schopni proměnit. Přišla 27. minuta a obrovská chyba - domácí srovnali skóre. V tu chvíli Přerov ožil, bojoval a naši hru se nám snažil co nejvíce znepříjemnit. Do nějakých šanci jsme ho však nepouštěli. Do druhého poločasu jsme prostřídali tři hráče s cílem vystupňovat tempo hry a prolomit obranný val domácích. To se nám dařilo, ale proměnit vytvořené šance byl pro nás problém. Vyústěním toho byl neproměněný pokutový kop po hodině hry. Naštěstí to hráče neovlivnilo a dál jsme dobývali domácí branku, kterou domácí bránili všemi prostředky. Naštěstí nám vyšlo střídání, kdy Vavřík, který byl na hřišti jen čtyři minuty, vstřelil rozdílový gól. V závěru jsme ještě přidali tři branky, kdy domácí už neunesli na ně vytvořený tlak. Myslím si, že jsme obrovsky chtěli, i když nám to tam nechtělo padnout a vůlí jsme zápas dotlačili nakonec k jednoznačnému vítězství. Konec dobrý, všechno dobré. Pochvala pro celý tým a hráčům děkujeme.“

Rozhovory Rozhovory
pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

út 16.1. | redakce

Pavel Kačor po prvním gólu za áčko: Říkal jsem si, ať hlavně trefím bránu

Odchovanec MFK polyká od začátku zimní přípravy tréninkové dávky s prvoligovým A-týmem, do toho musí ještě stíhat školu. Pavel Kačor má tak aktuálně napilno, ale určitě si nestěžuje. Odměna? Premiérový gól v dospělém fotbale...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo