Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
SK Uničov
sobota 13.5.2023
2:2
(1:1)

Diváci: 107
MFK Karviná
Foltýn - Vavřík V., Egwu, Pecold, Zahorii - Alokhin, Skliarenko, Šebesta (58. Wojnar) - Okechukwu, Baumgartner (58. Pryszcz), Chepovoi.
Branky: 10. Sedlář, 85. Blechta - 21. Okechukwu, 66. Chepovoi
Rozhodčí: Rosskohl

Komentář

Trenéři Petr Němec a Čestmír Kročil: „Utkání v Uničově se mi nehodnotí dobře. Hráčům nemůžu, dalo by se říct, nic vytknout (možná jen trochu klidu ve finální fázi). Bohužel naše koncovka je hrůzostrašná. Domácí v prvním poločase trefí třikrát naší bránu a dají jeden gól. My jsme měli jedenáct brankových příležitostí a byl z toho také jeden gól. Při vší skromnosti jsme měli v prvním poločase vést o tři góly. Do druhého poločasu jsme šli s jasnou vizí – vyhrát! Jenže jsme pokračovali ve spalování šancí a to jsme potvrdili v 52. minutě neproměněným pokutovým kopem. Pak se nám po krásné kombinační akci podařilo jít do vedení. Domácí jsme do ničeho nepouštěli, sami naopak stále dobývali branku Uničova a pokračovali ve spalování šancí. A došlo na to, že jsme udělali nesmyslný faul na půlce domácích a čtyři minuty před koncem nakopli do naší šestnáctky míč, vznikl závar a nákop na naší branku. Náš hráč odkopl míč směřující do opuštěné branky. Gól viděl jen pomezní rozhodčí (stál 10 metrů od rohového praporku) a domácí se radovali až na jeho pokyn. Nadechli jsme se ještě k náporu, ale rozhodčí v 90. minutě ukončil utkání. Paradoxem je, že kdyby byly statistiky v držení míče tak by to bylo 70 ku 30 v náš prospěch. Co naplat? Vezeme z venku bod. Měla by být spokojenost, ale v Uničově jsme dva ztratili. Pochvala pro hráče - snažili se, ale momentálně nám to tam nepadá. Je třeba jít dál a kvalitně se připravit na domácí utkání.“

Rozhovory Rozhovory
st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo