Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FK Stará Bělá
neděle 28.5.2023
2:3
(2:2)

Diváci: 62
MFK Karviná
Vavřík R. - Nesvadba (82. Hrdina), Pecold, Tovaly, Zahorii - Skliarenko (86. Míček), Kubinski, Alokhin - Vavřík V., Pryszcz (82. Salapatek), Chepovoi (90. Taksonyi).
Branky: 39. Branich, 44. Nguyen - 2. Skliarenko, 13. Pryszcz, 47. Chepovoi
Rozhodčí: Lukašík

Komentář

Trenéři Petr Němec a Čestmír Kročil: „K soupeři do Staré Bělé jsme jeli potvrdit výhru z Havířova. Vstup do utkání byl vynikající – v 13. minutě jsme vedli o dva góly, domácí byli zaskočeni a bylo jen na nás, kdy přidáme další branky. Leč jsme se šancemi začali nakládat, jako v předešlých utkáních. Většinu poločasu jsme trávili na soupeřově polovině, jenže s blížícím se koncem jsme udělali chybu ve středu hřiště a domácí snížili. To jim vlilo do žil obrovskou aktivitu, za kterou byli minutu před poločasovým hvizdem odměněni vyrovnávací brankou. O přestávce jsme hráčům říkali, ať na domácí vlétnou od první minuty a donutí je k chybám, které musíme využívat ke vstřelení branky. Vstup do druhého poločasu se opravdu povedl, kdy si aktivní Pryszcz vykoledoval faul a Chepovoi parádní střelou z 20 metrů vymetl šibenici. Chtěli jsme přidat další branky, ale domácí výsledek urputně bránili a nám se nedařilo. Domácí naši branku ve druhém poločase ani neohrozili, a tak jsme utkání dotáhli do vítězného konce. Utkání jsme si udělali těžké tím, že jsme domácí dostali do zápasu a sami neproměňovali příležitosti. Chceme hráče pochválit.“


Rozhovory Rozhovory
st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo