Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FK Mohelnice
neděle 11.6.2023
0:2
(0:1)

Diváci: 35
MFK Karviná
Vavřík R. (46.Foltýn) - Hrdina, Pecold, Pietraszek, Nesvadba - Wojnar (75. Poledník), Kubinski, Fulier - Poruba (75. Shemiakin), Pryszcz (46. Míček), Baumgartner (75. Taksonyi).
Branky: 12. z pen. Fulier, 65. Míček
Rozhodčí: Schneider

Komentář

Trenéři Petr Němec a Čestmír Kročil: „Do Mohelnice jsme si jeli utkání užít. Nám ani domácím už o nic nešlo, přesto od první minuty do toho domácí celek šel celkem důrazně. A to se mu nevyplatilo v 11. minutě, kdy jsme po faulu na Nesvadbu měli výhodu pokutového kopu, který jsme proměnili. Byli jsme to my, kdo víc držel míč a vytvářel si šance, které jsme ovšem nedokázali proměnit. Domácí nás ohrožovali jen dlouhými nákopy za obranu. Po jednom nákopu a chybě obránce se řítil domácí hráč sám na našeho brankáře, ten ale výborným zákrokem udržel naše poločasové vedení. Druhý poločas byl o dobývání domácí branky. Přidali jsme už jen jeden gól a tak jsme si odvezli dvougólové vítězství. Pozitivní je, že jsme vzadu udrželi nulu a v závěru dali příležitost třem hráčům ročníku 2007. S touto velmi úspěšnou sezónou jsme se rozloučili výhrou. Chtěli bychom poděkovat všem hráčům, kteří se přičinili zvládnout tuto sezónu, a také se rozloučit s hráči ročníku 2004, kteří skončili tímto utkáním v dorosteneckém fotbale a v příštím ročníku budou již hrát za muže. Ať se jim daří.“

Rozhovory Rozhovory
st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo