Generální partner
Světlý režim
16. červenec 2023

Rychlý a jasný proces! Béčko porazilo slovenský Martin vysoko 7:1

Rezerva MFK si ve druhém přípravném utkání s chutí zastřílela. Slovenskému soupeři z třetí nejvyšší soutěže nasázela v sobotu dopoledne sedm gólů, o kterých se podělilo sedm různých střelců.
MFK Karviná B
sobota 15.7.2023
7:1
(3:0)
Bažantnice
Diváci: 0
MŠK Fomat Martin
Neuman - Trček, Stropek, Kauan, Motyčka - Traore, Jurčák - Fukala, Jurga, Molitorisz - Vinicius. Střídali: Lyszczarczyk, Marych, Brzóska, Kaňák, Bielan.
Branky: Vinicius, Molitorisz, Jurčák, Lyszczarczyk, Kaňák, Motyčka, Trček - Kračmer

Komentář

Trenér Marek Bielan: „Prvních deset minut jsme se rozkoukávali – mladý soupeř nás přehrával a byl silný na míči. Chvíli nám trvalo, než jsme zareagovali na hru Martina. Reakce však byla správná. Převzali jsme otěže zápasu a odehráli jsme opravdu výborný zápas a připsali si zcela zasloužené vítězství. Výsledek je pro soupeře ještě milosrdný, dalších třeba pět tutových šancí jsme neproměnili. Ale opakuji, je to příprava, nic to neznamená. S pokorou se musíme dál poctivě připravovat na nesmírně náročnou sezónu v MSFL.“

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo