Generální partner
Světlý režim
8. říjen 2023

Last minute remíza béčka ve Zlíně

Duel rezervních celků ve třetí lize skončil na velice špatném terénu dělbou bodů po výsledku 1:1.
FC Zlín B
neděle 8.10.2023
1:1
(0:0)

Diváci: 95
MFK Karviná B
Mrózek - Soukeník, Žák, Bielan (65. Trček), Ražnatović (81. Jurčák) - Jurga (57. Ojora), Motyčka - Papalele (57. Zedníček), Ayaosi, Franko - Vinicius (81. Brzóska).
Branky: 77. Bobčík - 90. Soukeník
ŽK: Žák, Červinka, Jura, Bobčík - Vinicius, Zedníček, Mrózek
Rozhodčí: Svoboda

Komentář

Bojovné a nepříliš pohledné utkání moc šancí fanouškům nenabídlo. Výjimkou byla obrovská příležitost domácích po chybě hostující obrany. Ovšem domácí hráč proti Ondřeji Mrózkovi v karvinské bráně střelou z větší vzdálenosti neuspěl. Karvinští měli pouze náznaky šancí, hrála se vyrovnaná partie. 

Druhá půle už patřila hostům, kteří zjednodušili hru a oživili svůj výkon střídáním. Jenže pouze soupeře obehrávali a ten tak neměl v defenzivě příliš práce i díky dobrému dostupování. Jediná situace, která volala po gólu, byla ta z kopačky Mateje Franka, jehož střela však skončila těsně nad břevnem.  

Třináct minut před koncem udeřilo. Karvinští ztratili v souboji uprostřed hřiště míč, domácí Bobčík se zmocnil míče, potáhl si ho a z hranice šestnáctky, přes tři couvající protihráče trefil úplně přesně - ani téměř dvoumetrový Mrózek neměl šanci umístěnou střelu k tyči vyrazit.

Trenér Bielan na nic čekal a reagoval střídáním – vše vsadil na ještě víc fyzický styl. Hosté si vytvořili poměrně dost standardních situací i rohových kopů a z posledního z nich udeřilo. Jurčák zavíral zadní tyč, když sice hlavou trefil břevno, ale míč se odrazil k Dominiku Soukeníkovi a ten jej doklepl do sítě. 

A nemuselo zůstat jen u toho. Ve třetí minutě nastavení sudí neodpískal faul na Martina Zedníčka, do kterého z boku vrazil jeden z domácích hráčů. Po uklidnění situace a rozehrání už sudí Svoboda duel ukončil.


Ohlasy trenérů

Trenér Marek Bielan: „Vyrovnanému zápasu konečná remíza sluší. Utkání na opravdu špatném terénu nenabídlo moc fotbalovosti ani šancí na obou stranách. Byl to hlavně boj, po kterém si domů vezeme jeden bod.“

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo