Generální partner
Světlý režim
12. červenec 2023

BÉČKO: Vítězný vstup do přípravy díky otočce!

Béčko MFK dokázalo otočil poločasový stav 0:2 a porazit v domácím prostředí na Bažantnici Frýdlant nad Ostravicí 3:2 díky trefám v posledních pětadvaceti minutách.
MFK Karviná B
středa 12.7.2023
3:2
(0:2)
Bažantnice
Diváci: 0
1. BFK Frýdlant n. Ostravicí
Mrózek - Lyszczarczyk, Kauan, Skryhun, Marych - Motyčka, Okebe - Fukala, Brzóska, Molitorisz - Vinicius. Střídali: Trček, Jurčák, Stropek, Jurga, Kaňák.
Foltýn - Dedek (67. Varadi), Blahuta, Zogata, Hajnoš - Mikulenka (79. Juříček) - Byrtus (85. Kedroň), Šafner, Juříček (73. D. Somr), Hladík - Kedroň (67. Svatonský).
Branky: 66. Jurga, 80. Kaňák, 86. Molitorisz - 4. Šafner, 37. Kedroň

Komentář

Trenér Marek Bielan: „Kluky musím pochválit – nejen za otočení z 0:2 na 3:2, což se nestává tak často, ale hlavně za výkon ve druhé půli. Do ní jsme nasadili zkušenější hráče a na trávníku to bylo poznat. Přeci jen v úterý odehráli poločas za áčko proti Termalice a o den později šli znovu do zápasu. Vstřelili jsme pěkné góly, dokonce i ze střední vzdálenosti, po individuální akci a z brejku. Na to, že jsme teprve ve druhém týdnu přípravy nabíráme fyzickou kondici, tak jsem nečekal, jak dobře se s tím vypořádají. Kluky musím pochválit za přístup a celkové zvládnutí zápasu. Ale neděláme z toho žádné závěry, je to jen příprava.“

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo