Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
SK Dynamo Č. Budějovice
sobota 14.10.2023
2:0
(2:0)
Stadion na Borku
Diváci: 110
MFK Karviná
Schovanec - Seriš (46. Kauan Marlon), Egwu, Skryhun, Galík (65. Graf) - Alokhin (65. Lucas Caua), Okebe, Obasi (82. Kořenek), Magát - Vavřík (74. Cheprakov), Baumgartner.
Branky: 17. Faltuš, 31. Normandeau
Rozhodčí: Cichra

Komentář

Trenér Pavel Mazurek: „Dva zbytečné fauly, dvě standardní situace a prohráváme o dva góly. Domácí nám toho v prvním poločase moc nedovolili. Po změně stran se domácí lehce zatáhli - byli jsme dominantní, ale gól jsme nedali. Byla tam tyčka, dva neuznané góly a poměrně dost závarů. Jihočeši dohráli zápas zkušeně do vítězného konce. Není to poprvé, kdy se snažíme dohnat takové manko, ale zatím se nám to nedaří. Nesmíme soupeřům dovolit tento luxus. Utkání, ve kterém šlo o první místo, jsme si představovali jinak. Jenže realita je bohužel jiná.“

Rozhovory Rozhovory
pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

út 16.1. | redakce

Pavel Kačor po prvním gólu za áčko: Říkal jsem si, ať hlavně trefím bránu

Odchovanec MFK polyká od začátku zimní přípravy tréninkové dávky s prvoligovým A-týmem, do toho musí ještě stíhat školu. Pavel Kačor má tak aktuálně napilno, ale určitě si nestěžuje. Odměna? Premiérový gól v dospělém fotbale...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo